Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
В ОНУ імені І. І. Мечникова з’явилося «залізне» дерево

Студенти першого курсу факультету журналістики реклами та видавничої справи на честь Свята першокурсника висадили унікальне дерево на подвір’ї університету на Французькому бульварі 24/26.

Дерево Парротія перська назване на честь німецького ботаніка Йоганна Паррота. В Україні використовується як декоративне дерево в ландшафтах. Восени листя Парротії набуває рожево-помаранчевого забарвлення. Гілки дерева, сплітаючись між собою, або з гілками інших дерев, можуть зростатися, а досягаючи землі, можуть прорости й дати нові пагони. Парротія має міцну деревину, саме тому перси назвали це дерево «залізним». У давнину вони використовували кілки, зроблені із «залізного» дерева, проти військ падишаха. Цілком символічно, що саме таке дерево висадили студенти, майбутні журналісти, яким у професійній діяльності не раз доведеться показувати характер, волю й витримку, бути гідним представником четвертої влади та стояти на захисті інтересів громадян.

Рослина подарована Ботанічним садом ОНУ імені І. І. Мечникова. Його співробітниця Голокоз Ася Володимирівна підібрала місце для дерева, провела інструктаж щодо висадження рослини, догляду за нею. Тому факультет журналістики, студенти, викладачі висловлюють щиру подяку за цінний подарунок.

Нагадаємо, ця гарна ідея висадження дерев на факультеті журналістики з’явилася ще навесні під час святкування Дня факультету.  Отож, сподіваємося, що подія переросте в постійну корисну екологічну й культурну акцію і стане традицією,  гарною пам’яттю про роки навчання в університеті. Можливо, й інші факультети нашого університету до неї приєднаються.

Валерія Мазур

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми