А якого Соніка обираєш ти?

Зовнішність синього їжака Соніка в однойменному фільмі буде змінено після великої кількості критики від фанатів. Про це у своєму твіттері заявив режисер Джефф Фаулер. «Дякую за вашу підтримку. І критику. Ваша думка зрозуміла. Вам не подобається зовнішність і ви хочете змін. І вони відбудуться. Всі в Paramount і Sega бажають зробити кращу версію персонажа», написав він.

Перший трейлер фільму побачив світ 30 квітня. Велика кількість фанатів залишилась незадоволеними і написала про це у соцмережах. Деякі з них навіть почали перероблювати зовнішність Соніка на свій лад і зібрали велику кількість підтримки в твіттері від користувачів.

Однією із найпопулярніших переробок на даний час є дизайн від позаштатного ілюстратора художнього об’єднання LadyGT. Вони взяли образ Соніка з фільму в повний зріст, залишили текстуру хутра, але переробили пропорції героя, щоб він став більш схожий на версію з ігор. На даний момент 15 тисяч користувачів у твіттері обговорюють цей ре-дизайн.

Ще одним новим дизайном став варіант від користувача Thirsty4MACACO. Внесені ним зміни не такі глобальні, в порівнянні з роботою LadyGT, проте люди вподобали і її.

Осторонь від дизайну Соніка не залишилися й блогери. Відомий ютубер PewDiePie опублікував відеоролик, в якому він малював популярних персонажів з ігор та мультфільмів. Серед них опинився й Сонік, дизайн якого блогер переробив за декілька хвилин. Пізніше PewDiePie виклав цей малюнок на eBay, де фанати почали пропонувати за нього немалі гроші. Спочатку хтось зробив ставку у розмірі десяти тисяч фунтів. Згодом ставку збільшили до одного мільйону, а фінальну ціну встановили в розмірі десяти мільйонів фунтів. Проте згодом, вирішивши, що жарт вийшов з-під контролю, блогер прибрав лот з аукціону.

Нагадуємо, що їжак Сонік — персонаж відеоігор від компанії Sega. Зараз він є талісманом цієї корпорації. Сонік — синій їжак, який здатен бігати на надзвукових швидкостях. Саме за це він і отримав своє ім’я. Творцем маскота вважається Наото Осіма, а вперше їжак з’явився у відеогрі Sonic the Hedgehog (1991).

Прем’єра фільму запланована на листопад цього року. Головного ворога Соніка, доктора Еггмана\Роботника, зіграє відомий актор Джим Керрі На даний час невідомо, чи вплине зміна зовнішності на дату виходу.

Денис Бонк