А ти впізнав себе?

Майже в кожної людини була або є така прекрасна пора в житті, як студентство. Цей період приносить безліч веселих моментів. Більшість спогадів пов’язані саме з одногрупниками, людьми, яких ти бачиш майже щоденно, до яких встиг звикнути. Серед них є яскраві особистості, поведінку, манери й звички яких встигли створити їм певний типаж, знайомий усім.

Редакція «Momentalist» пропонує розглянути таку типологію особистостей:

1. Людина-енциклопедія

Така персона знає відповіді на всі запитання. Створюється враження, що вона зберігає в пам’яті всю бібліотеку Конгресу. На парах її рука завжди знаходиться у вертикальному положенні, даючи зрозуміти, що запитання на будь-яку тему — не перешкода. Усі викладачі пам’ятають цю обдаровану персону, адже вона є постійним гостем першої парти й вичікує момент, коли зможе продемонструвати свої знання. Така людина немає конкурентів, бо в більшості одногрупників існують думки про те, що немає сенсу у виконанні домашнього завдання, адже в людини-енциклопедії у відповідях немає рівних.

2. Людина-фантом

Такий студент — «нечастий гість» на парах. І побачити його раз на місяць — уже свято. Він може старанно вдавати, що розуміє матеріал і кивати викладачеві, ніби відповідаючи «так, я тебе розумію», але в думках буде судорожно пригадувати ім’я педагога. Він може приїжджати до університету для дружньої зустрічі з одногрупниками, провести з ними час на перерві чи випити кави, побалакавши про нагальні справи. Мабуть, якась невідома сила перешкоджає цьому виду студентів з’являтися на парах і вчити весь заданий матеріал.

3. Дівчина-косметичка

Такі студентки викликають враження, що ми знаходимося не в університеті, а на кінофестивалі в Каннах. Передній двір перетворюється на місце для фотосесій, подружки модниць стають професійними фотографами, намагаючись обрати вдалий ракурс. Коридор виступає в ролі червоної килимової доріжки, де можна спостерігати виходи красунь. Сумки в дівчат більше схожі на косметички, в яких можна загубитися в пошукові необхідних атрибутів для підтримки краси.

4. Активіст

Студент, без присутності якого не обходиться жоден захід у стінах університету. Його ім’я числиться в списках усіх спілок, гуртків та організацій. Цей студент ізрадістю погоджується на всі пропозиції взяти участь у будь-яких університетських виступах, тому його особа знайома всім та кожному. Важко чітко визначити, хто він: комік, інтелектуал чи спортсмен. Іноді навіть закрадаються сумніви: «А чи не є він нащадком Гая Юлія Цезаря?».

5. Халявщик

Головне запитання цього персонажа: «А ти зробив домашнє завдання?». Якщо ви сусід по парті, то твій зошит автоматично стає його власністю. Найчастіше, як тільки він приходить до університету, то починаються пошуки жертви, яка систематично виконує всі завдання, щоб скористатися її роботою. Потім він технічно починає експлуатувати чужу працю або під час перерви, або на початку відповідної пари. Як не дивно, у цієї людини завжди все добре з оцінками, хоча зазвичай ти бачиш його зануреним в екран телефону, коли він перевіряє наявність повідомлень у соціальних мережах. Ну, що сказати — спритність рук і ніякого шахрайства.

Підбивши підсумки, можна лише констатувати, що студентські роки прекрасні, адже завжди можна знайти привід для веселощів і жартів, а в цьому допомагають такі прекрасні й по-своєму цікаві люди, як одногрупники.

Ніколь Радзіховська

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *