Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

«Битва факультетів» і стрибок на максимум від журналістів

Усе тіло тремтить. Від шалених емоцій перехоплює подих. Я стою за кулісами. Глядачів не видно, але дуже добре чути. Вони чекають на нас. Вони вірять у нас. Ми не маємо права підвести їх. Лічені секунди до виступу. Ми всі посміхаємося один одному, налаштовуючи на позитив. Штори «від’їжджають». Лунають перші акорди вже добре знайомої мелодії. Ми починаємо…

З 23 по 26 квітня у стінах ОНУ пройшла «Битва факультетів», де студенти намагалися переконати членів журі, що саме їхній факультет гідний звання переможця. Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи теж не лишилися в стороні. Згідно з регламентом конкурсу, кожен факультет мав підготувати афішу, відеовізитівку і наступні номери: оригінальний, хореографічний, вокальний та від викладачів. Увесь виступ має бути об’єднаний однією темою, яка червоною стрічкою проходитиме крізь кожен номер.

Майбутні журналісти у якості теми обрали кінофільм «Великий Гетсбі». На півгодини студенти, наче поринули у двадцяті роки минулого сторіччя. На дівчатах були короткі блискучі сукні, яскравий макіяж та кольорове пір’я у волоссі. На хлопцях – чорні костюми, білі сорочки, метелики і капелюхи. Коли лунає музика, здається, що ми й справді не на університетській сцені, а на гучній вечірці серед вершків суспільства. Під час виступу всі учасники розкрили себе на повну і чималу роль у цьому відіграла публіка, яка заряджала драйвом та шаленим позитивом.

«Спочатку було дуже важко налаштуватися на працю, тому що ніхто до кінця не розумів, що це взагалі буде. Лише пізніше, ближче до самої битви, усі хлопці та дівчата зібрались із силами, і… ми це зробили! Ура! Але я сподівалася на більшу підтримку від старших курсів. На жаль, майже вся підготовка лягла на нас, першокурсників, а зі старших курсів лише кілька хлопців допомагали нам», – розповідвє Олена Дубчак, студентка першого курсу та учасниця виступу.

Через репетиції ми щодня збиралися перед парами, лишалися в університеті після навчання, не раз доводилося пропускати лекції чи практичні. Бувало таке, що ми не розділяли погляди один одного, через це кілька разів виникали конфлікти. Та не зважаючи на всі труднощі ми виступили краще, ніж на усіх репетиціях, тож воно було того варте.

Марія Тєрєхова

Читайте також:

Головний редактор “Голосу ОНУ” про наше радіо

Мода ОНУ: як вдягаються студенти різних факультетів

Випускники ОНУ: як стати успішними після закінчення університету

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний