Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Час проявити себе

Досить чекати біля моря погоди! Тільки подивіться, скільки можливостей реалізувати себе відкрито перед нами сьогодні, тому все, що залишається робити, – це вчасно відправляти заявки на участь. У цій добірці ми зібрали найкрутіші гранти та конкурси цього року. Не проминіть свій шанс!

1. Міжнародний конкурс фотографії

Фотографів сьогодні стільки, що й цеглі ніде впасти, але ось шедеврів фотомистецтва від цього чомусь не додалося. Час дістати з коробки свою мильницю! “Photographic Museum of Humanity” пропонує справжнім віртуозам позмагатися між собою, де головною зброєю виступить фотографія.

Цільова аудиторія: фотографи

Дедлайн: 20.02.2020

Нагорода: 8000 $ за перше місце

Дод. інформація: https://phmuseum.com/grants/2020-photography-gran

2. Грант для художників

Ви відправляєте свою заявку на пошту з прикріпленими до неї роботами, а натомість отримуєте гроші на оренду студії, витратні матеріали та інші радощі. Чи це можливо? Тільки якщо мова йде про “ElizabethGreenschieldsFoundation”.Фонд створено з метою допомогти художникам-початківцям набути необхідних знань, для чого щорічно студентам надаються гранти на навчання живопису, скульптури, графіки або гравюри у кращих школах світу.

Цільова аудиторія: художники та скульптори

Заявки можна відправляти протягом усього року

Нагорода: до 18 000 $.

Дод. інформація: elizabethgreenshieldsfoundation.org

3. Гра зі світлом разом із “Velux”

Чи любите ви світло так само, як компанія “Velux”? Якщо так, то радимо придивитися до премії “International VELUX Award 2020”, головною метою якої є спонукати людей досліджувати тему денного світла та знайти йому нове застосування в дизайні інтер’єру.

Цільова аудиторія: архітектори та дизайнери

Дедлайн: 01.04.2020

Нагорода: 5,000 €

Дод. інформація: https://iva.velux.com/

4. Змінюйсвіт за допомогою мистецтва

Мистецтво – це найсильніший інструмент у пробудженні соціальних змін. Без єдиного слова митець здатний впливати на аудиторію та змінювати її кругозір. Якщо ви відчуваєте в собі сили стати таким собі «просвітителем», то реалізувати себе вам допоможе щорічний конкурс “Embracing Our Differences”. Для участі в конкурсі необхідно створити рекламний банер, який зображав би сучасні проблеми соціуму.

Цільова аудиторія: художники, фотографи, дизайнери

Дедлайн: 07.10.2020

Нагорода:1000 $

Дод. інформація: https://www.embracingourdifferences.org/submit-art/

5. Диктор-початківець

Давно мріяли спробувати себе в ролі диктора? Компанія «ЛитРес» готова здійснити вашу мрію. У рамках проекту «ЛитРес: чтец» ви можете самостійно озвучити свій улюблений твір. Можливо саме ваш голос відкриє читачеві двері у світ літератури.

Цільова аудиторія: читці

Заявки приймаються протягом усього року

Нагорода: частка від продажів аудіокниги

Дод. інформація: https://www.litres.ru/reader/

Циркуль Поліна