Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Червінчук Аліна Олегівна

15057866_1164457660315634_1350160468_nвикладач

Курси: Журналістська майстерність, Літературний стиль, Дисципліни спеціаліації, Журналістська етика

Наукові інтереси: Моніторинг періодичних ЗМІ під час виборчих кампаній, сучасні сугестивні технології, українська ділова періодика, гендерна проблематика, сучасна українська публіцистика.

Контакти: michelle_16@mail.ru, https://www.facebook.com/alina.chervinchuk

Години для консультацій: Середа (12.40 – 15.00)

 

Автобіографія:

Навчалася у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського (спеціальність «журналістика»). Впродовж навчання брала активну участь у науковому житті інституту та відшліфовувала свої вміння та навички з обраного фаху.

Освіта: інститут філології та журналістики, спеціальність «журналістика» (диплом спеціаліста з відзнакою). Тема дипломної роботи: «Пропагандистські технології російських ЗМІ в умовах гібридної війни на Донбасі (2014 р.)».

 

Наукові публікації:

1) Червінчук А. О. Компромат як засіб політичних технологій під час виборчих перегонів / А. О. Червінчук // Сучасний мас-медійний простір: реалії та перспективи: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (15-16 травня 2014 р.) / Наук. ред. В. О. Гандзюк. – Вип. 1. – Вінниця: «Видавництво-друкарня «ДІЛО», 2014. – С. 94-98.

2) Червінчук А. О. Особливості забезпечення політичної комунікації друкованими ЗМІ під час виборів до Верховної Ради України (2012 р.) / А. О. Червінчук // Журналістика і мистецтво слова: Збірник наукових статей / Гол. ред.                В. В. Борецький. – Вип. 6. – Вінниця, 2014. – С. 231-236.

3) Червінчук А. О. Роль преси у інформаційному забезпеченні суспільства під час виборів до Верховної Ради України (2012 р.) / А. О. Червінчук // Український інформаційний простір: Науковий журнал Інституту  журналістики і міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв / Гол. редактор М. С. Тимошик. – Число 3. – К.: КНУКіМ, 2014.  –                          С. 327-332.

4) Червінчук А. О. Особливості пропагандистського впливу телепрограми «Вести недели» із  Д. Кисельовим на психіку громадськості (2014 р.) /А. О. Червінчук // Журналістика і мистецтво слова: Збірник наукових статей / Гол. ред.        В. М. Каленич. – Вип. 7. – Вінниця, 2015. – С. 247-254.

Практичний досвід у журналістиці: стажування на місцевому телебаченні    «ІНФОЖМЕРИНКА», у місцевій газеті «Жмеринська газета», в обласній газеті «Вінницька газета» та жіночому журналі «Вінничанка».

 

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми