Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Чого очікувати від ЗНО-2019?

Конспекти, посібники й хрестоматії — звична картина для учня 11 класу. Випускники за останній рік навчання в школі встигають вивчити більше, ніж за всі попередні роки. І все заради того, аби скласти ЗНО на 200 балів. Отже, що чекає випускників у цьому році на незалежному тестуванні.

 

Цього року здача зовнішнього незалежного тестування нічим не буде відрізнятися від торішнього. Перший етап — реєстрація на сайті українського центру оцінювання якості знань. Терміни, як завжди, обмежені від 5 лютого до 25 березня. Після цього кожен зможе зайти в свій особистий кабінет.

Анатолій Анісімов, директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти каже, що результати тестування будуть впливати не лише на конкурсний бал при вступі, але й на оцінки в шкільному атестаті.

Що стосується безпосередньо іспитів, то в цьому році випускники обов’язково мають скласти випробування з української мови та літератури, математики, історії України і ще одного предмету за вибором.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме від 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож, змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

Оскільки змін в ЗНО 2019 немає, то під час підготовки можна буде користуватися зошитами 2018 року. Але розслаблятися випускникам не варто, адже, як і в попередньому році, ті, хто погано підготувалися до іспиту, замість балів отримають оцінку «не склав».

Щоб краще підготуватися, випускникам шкіл пропонується пройти пробне ЗНО, яке пройде з 16 до 23 березня. Тут все буде наближене до підсумкових іспитів, з тією лише різницею, що помилки допускати можна, щоб потім їх проаналізувати й не зробити в майбутньому. Ну, а основне тестування пройде з 21 травня до 11 червня. Щоб не мати проблем і вступити до обраного вишу, абітурієнтам слід починати готуватися вже сьогодні.

 

Ксенія Старцева

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми