Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Чим зайнятися на карантині щоб це не було шкідливо для вас та оточуючих людей.

материал 3 превью

Те, що відбувається зараз у світі, а саме, наступ пандемії (Covid-19,) вперше в історії людства ми з вами проживаємо щось незвичайне, що змінює світ, змінює людей, та планету, всі ці події схожі на дуже страшний фільм. Не дивлячись ні на що, нашою основною місією, залишається бути здоровими та піклуватися про здоров’я рідних та близьких людей, а для цього потрібно просто залишитися вдома. Звісно, відкривається багато спірних аспектів, стосовно проживання в нашій країні, та навіть якщо ви працюєте, то варто не нехтувати засобами безпеки.

Ті люди, які мають стаціонарну роботу під час карантину, зрозуміло, мають чим зайнятися, але є люди, які не можуть виходити на роботу, і головною їхньою місію залишається просто сидіти вдома, щоб залишитися здоровим. Так от, ця стаття буде корисною, саме для тих хто на самоізоляції, ми розповімо, та можливо, замотивуємо вас до різних справ, якими варто займатися вдома.
Багато інфлюєнсерів в соціальних мережах, по телебаченню, та навіть в газетах, дають нам поради, чим би себе зайняти вдома, і ми також хочемо, представити варіанти занять для проводження часу з користю:

Спорт та правильне харчування
Коли як не зараз? Ми постійно жаліємось на те, що саме на спорт та правильне харчування у нас завжди не вистачає часу, зараз часу вдосталь, аби підлаштувати харчування під себе, а куточок в своїй кімнаті зробити спортивним залом. Інтернет пестрить бюджетними рецептами правильного харчування, відео з різними вправами, та літературою про здоров’я.
Дуже важливо слідкувати за цими факторами нашого життя, особливо саме зараз, ми повинні підготувати свій організм, та оздоровити його, щоб ніякий вірус не був страшний.
Порада особисто для дівчат
Зараз не працюють салони краси, але не варто себе запускати, навпаки, важливо гарно виглядати та подобатись, в першу, собі.
Тож, включайте відео уроки на YouTube та навчайтесь робити самостійно різні  beauty процедури. А також, зробіть розбір своєї косметички.

Освіта на карантині.
Якщо ви не студент чи не школяр і у вас немає дистанційної освіти, то варто пам’ятати, що важливо займатися не тільки фізичним розвитком свого тіла, а й не забувати про свій мозок.
Тож, зараз є чудова нагода, аби більше не відкладати самоосвіту на потім.
На щастя, сьогодні в інтернеті існує чимало онлайн-платформ, які безкоштовно надають таку можливість.
Тисячі курсів за різними напрямками пропонують як українські, так і закордонні портали. Вивчайте, удосконалюйте англійську, зараз саме час.
Розбір гардеробу
Саме зараз, скориставшись Інтернет ресурсами, ви можете розібрати свій гардероб, зрозуміти, який стиль та фасон одягу підходить саме для вашого типу гардеробу. Саме зараз час для того, аби дізнатися, що таке капсульний гардероб, багатошаровість в одязі, як старим речам дати друге життя та ще багато іншого.
А також, на замітку, з‘явився час для того, аби продати речі, які вам вже не потрібні, зараз існує багато сайтів саме для цього.
Власний бізнес
Ця порада буде корисною для тих, хто ще не має бізнесу.
Зараз у вас є можливість, придумати, та скласти стратегію розвитку власного бізнесу, який після карантину зможете починати втілювати в життя, але й можливо саме й під час карантину все залежить від ваших ідей та бажання.
Існує багато книг про бізнес, історію успіху, та психологію сприйняття того чи іншого продукту людиною. Вивчіть всі за та проти, та вийдіть з карантину з великим бажання до нових справ.
Взагалі, це лише маленька частина порад, як провести карантин з користю, та якщо ви будете прислухатись до своїх інтересів, то самоізоляція буде цікавішою.
І пам’ятайте: колись це закінчиться, і ви зможете проводити час з друзями, рідними та близькими людьми, звичайне життя знову знайде свій ритм, але той майбутній час, залежить від того, як ви будете ставитись до теперішньої ситуації. Саме зараз перевіряється ваша свідомість, ПАМ’ЯТАЙТЕ: на кону найважливіше – ваше життя, та життя ваших рідних, просто залишайтеся вдома, адже вперше в історії людства, тим що ми сидимо на дивані – ми можемо врятувати світ.

Маруняк Наталія

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний