Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Друзів ЖУРФАКУ все більшає!

photo_2019-09-27_19-35-13 (1)

 Цікава зустріч із журналістом, прозаїком, викладачем та добровольцем зони АТО, Олександром Вільчинським  відбулася 26 вересня на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи в ОНУ імені І.  І. Мечникова. Колишнього головного редактора газети «Тернопіль вечірній» запросила в гості  до майбутніх журналістів декан факультету, професор, доктор наук із соціальних комунікацій, Олена Андріївна Іванова та запропонувала поділитися  своїм досвідом.

Лауреат Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова 2002», володар гран-прі та першої премії «Коронація слова 2003», Олександр Казимирович Вільчинський провів по-домашньому теплу зустріч зі студентами-журналістами, розпочавши її жартівливо: «Мені ризиковано заходити у ваш університет, бо колись я зайшов сюди і знайшов тут свою дружину» та розповівши про своє життя і творчий шлях. Також він презентував декілька своїх книг та коротко охарактеризував кожну з них. Розповідаючи про книгу «В степах під Авдіївкою», Олександр Казимирович змінюється в обличчі, адже книга була написана після його поїздки в зону АТО, де він був не письменником і навіть не журналістом, а звичайним рядовим солдатом. «Я хотів приховати, що я письменник.  Мені це вдавалося десь тижні зо два, але потім хлопці дізналися, може, їм хтось зателефонував.  Вони почали до мене підходити й запитувати: «А ви про нас напишете?», –  говорить Вільчинський.  Він розповів, що підтримує зв’язок зі своїми побратимами, часто спілкується з ними в соцмережах.

Зустріч була корисною і продуктивною, студенти подякували Олександру  Вільчинському за інформативну лекцію із його життя, досвіду воєнного журналіста. Гість, у свою чергу, висловив вдячність за теплу зустріч та побажав успіху майбутнім акулам пера.

Володимир Татчин

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний