Друзів ЖУРФАКУ все більшає!

 Цікава зустріч із журналістом, прозаїком, викладачем та добровольцем зони АТО, Олександром Вільчинським  відбулася 26 вересня на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи в ОНУ імені І.  І. Мечникова. Колишнього головного редактора газети «Тернопіль вечірній» запросила в гості  до майбутніх журналістів декан факультету, професор, доктор наук із соціальних комунікацій, Олена Андріївна Іванова та запропонувала поділитися  своїм досвідом.

Лауреат Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова 2002», володар гран-прі та першої премії «Коронація слова 2003», Олександр Казимирович Вільчинський провів по-домашньому теплу зустріч зі студентами-журналістами, розпочавши її жартівливо: «Мені ризиковано заходити у ваш університет, бо колись я зайшов сюди і знайшов тут свою дружину» та розповівши про своє життя і творчий шлях. Також він презентував декілька своїх книг та коротко охарактеризував кожну з них. Розповідаючи про книгу «В степах під Авдіївкою», Олександр Казимирович змінюється в обличчі, адже книга була написана після його поїздки в зону АТО, де він був не письменником і навіть не журналістом, а звичайним рядовим солдатом. «Я хотів приховати, що я письменник.  Мені це вдавалося десь тижні зо два, але потім хлопці дізналися, може, їм хтось зателефонував.  Вони почали до мене підходити й запитувати: «А ви про нас напишете?», –  говорить Вільчинський.  Він розповів, що підтримує зв’язок зі своїми побратимами, часто спілкується з ними в соцмережах.

Зустріч була корисною і продуктивною, студенти подякували Олександру  Вільчинському за інформативну лекцію із його життя, досвіду воєнного журналіста. Гість, у свою чергу, висловив вдячність за теплу зустріч та побажав успіху майбутнім акулам пера.

Володимир Татчин

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram