Факультет журналістки провів зустріч із абітурієнтами

Одеський національний університет імені І. І. Мечникова відчинив свої двері перед абітурієнтами. Детальніше розповість прес-служби FJ-inform.

День відкритих дверей в університеті – гарний привід, щоб побувати в стінах омріяного вишу, а також чудова можливість познайомитися з деканами факультетів, викладачами та студентами. В ОНУ імені І. І. Мечникова такі заходи вже встигли стати традиційними. Ось і цього року абітурієнти, які бажають навчатися на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи  і не тільки, завітали до Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

На вході майбутніх студентів зустрічали представники факультетів з інформаційними листівками. У холі Гуманітарного корпусу спеціально для гостей експериментували, співали, грали та розповідали про переваги кожної спеціальності, а потім запрошували пройти до актової зали.

Біля актової зали метушня… Люди, не поспішаючи, заходять і займають місця. Ректор університету, декани та інші викладачі спілкуються біля сцени, на яку згодом виходять дівчата в яскравих убраннях та вітають присутніх танцем.

Далі слово взяв Ігор Миколайович Коваль – ректор ОНУ імені І. І. Мечникова, який привітав усіх гостей університету: «Я сподіваюсь, що саме Одеський національний університет імені І. І. Мечникова стане для вас провідником у світле майбутнє, дозволить вам посісти гідне місце в суспільстві та досягти найвищих результатів у вашій професійній діяльності».

Проректор Олександр Вікторович Запорожченко розповів про орієнтовні умови вступу та  принагідно побажав абітурієнтам у наступному році відсвяткувати міжнародний День студента  у стінах нашої альма-матер.

Після концертної зали з оптимістичним настроєм від слів ректора Ігоря Коваля про те, що: «Журналістика – дуже перспективний напрям розвитку для нашого університету та безумовно для тих, хто вступає на цю спеціальність. Ті знання, які студенти факультету журналістики отримують є дуже важливими. Молоді хлопці й дівчата, які вступають на факультет журналістики, реклами та видавничої справи роблять правильний вибір, адже саме їм впливати на розвиток українського суспільства в майбутньому» прес-служба факультету журналістики, реклами та видавничої справи приєдналася до своїх колег, студентів та абітурієнтів факультету журналістики, реклами та видавничої справи і відвідала зустріч із деканом факультету, професором Оленою Андріївною Івановою.

Олена Андріївна розповіла про тонкощі навчання на факультеті, де готують фахівців у сфері масових і соціальних комунікацій. Багатьох здивувало те, що медійників в ОНУ готують аж з 1999 року. А особливе зацікавлення було помітним в очах абітурієнтів, коли декан почала розповідати про студентські редакції та роботу в них, а також досвід практичної підготовки, на який факультет звертає особливу увагу. Старший викладач Сергій Володимирович Азєєв ознайомив з вимогами до сучасного журналіста та особливостями кросмедійної журналістики: «Колись журналіст був вузькопрофільним фахівцем. Хтось писав матеріал, хтось монтував відео, хтось займався обробкою звуку, ще хтось – інфографікою. На факультеті ми вчимо робити все одночасно. Звісно, це вимагає відповідного технічного обладнання. У нас воно є. Лабораторія кросмедійних технологій повністю оснащена комп’ютерами Apple iMac з пакетом ліцензійних програм від Adobe». Також Сергій Володимирович продемонстрував абітурієнтам відеоролик, створений cтудентами факультету.

Наприкінці Олена Андріївна відповіла на питання потенційних абітурієнтів і їх батьків та дала декілька порад,  наголосивши на тому, щоб майбутні студенти добряче подумали та зробили свій зважений, усвідомлений вибір.

«Мені надзвичайно сподобалася сьогоднішня подія… Абітурієнтів було досить багато і це означає, що наш університет продовжує цікавити тих, хто збирається отримати вищу освіту, – коментує Олена Андріївна. – У нас в аудиторії, де зібралися ті, кого цікавить саме журналістка, теж було немало людей… є неабиякий інтерес до здобуття вищої освіти в галузі масової комунікації. Крім того, багато хто прийшов із батьками, а це свідчить про серйозні наміри не тільки абітурієнтів, а й їхніх родин, які готові докласти зусиль, аби їхні нащадки отримали гідну освіту і перспективний фах в інформаційному суспільстві, яке так стрімко розвивається».

Тож, шановні абітурієнти, не вагайтеся, знайте, що факультет журналістики, реклами та видавничої справи завжди готовий прийняти до своєї великої та дружньої родини нових творчих людей!

Леонід Можегов

Дивіться також відео з дня відкритих дверей за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=t-pgVemht8o