Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

В ОНУ ім. Мечникова відкрито Факультет Журналістики, Реклами та Видавничоі справи

Наказом ректора  проф. Коваля І. М., в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова створено новий науковий підрозділ – факультет журналістики, реклами та видавничої справи. Факультет відкрито з ініціативи проф. Коваля І. М. та на підставі рішення Вченої ради університету.

Новий факультет сформовано на базі кафедри журналістики, яку було відкрито у 1999 році. Засновник кафедри – доктор філологічних наук, професор Александров Олександр Васильович. Проф. Александров автор чотирьох монографій та майже 150 наукових статей. Підготував одного доктора та п’ятьох кандидатів наук. Відповідальний редактор фахової збірки «Діалог: Медіа-студії». Викладає методологічні та теоретичні навчальні дисципліни: методологія дослідження соціальних комунікацій, типи вербальної творчості, теорія масової комунікації, публіцистика та декілька спецкурсів.

Зусиллями проф. Александрова О. В. проведено ліцензування та акредитацію бакалаврів та спеціалістів «видавничої справи та редагування», а також бакалаврів, спеціалістів та магістрів «журналістики». Створено педагогічний колектив та одеську наукову школу журналістикознавства. На кафедрі зосереджено значний інтелектуальний потенціал, вона стала одним з провідних журналістикознавчих колективів України. Працюють аспірантура та докторантура зі спеціальності «теорія та історія журналістики». Сьогодні в ній навчаються один докторант та п’ять аспірантів. Крім того, підготовлено до захисту кандидатську дисертацію із соціальних комунікацій. Більш детальна інформація представлена для вас у пресс-релізі.

Прес_реліз_6.06.2013

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Залишити відповідь

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний