В ОНУ ім. Мечникова відкрито Факультет Журналістики, Реклами та Видавничоі справи

Наказом ректора  проф. Коваля І. М., в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова створено новий науковий підрозділ – факультет журналістики, реклами та видавничої справи. Факультет відкрито з ініціативи проф. Коваля І. М. та на підставі рішення Вченої ради університету.

Новий факультет сформовано на базі кафедри журналістики, яку було відкрито у 1999 році. Засновник кафедри – доктор філологічних наук, професор Александров Олександр Васильович. Проф. Александров автор чотирьох монографій та майже 150 наукових статей. Підготував одного доктора та п’ятьох кандидатів наук. Відповідальний редактор фахової збірки «Діалог: Медіа-студії». Викладає методологічні та теоретичні навчальні дисципліни: методологія дослідження соціальних комунікацій, типи вербальної творчості, теорія масової комунікації, публіцистика та декілька спецкурсів.

Зусиллями проф. Александрова О. В. проведено ліцензування та акредитацію бакалаврів та спеціалістів «видавничої справи та редагування», а також бакалаврів, спеціалістів та магістрів «журналістики». Створено педагогічний колектив та одеську наукову школу журналістикознавства. На кафедрі зосереджено значний інтелектуальний потенціал, вона стала одним з провідних журналістикознавчих колективів України. Працюють аспірантура та докторантура зі спеціальності «теорія та історія журналістики». Сьогодні в ній навчаються один докторант та п’ять аспірантів. Крім того, підготовлено до захисту кандидатську дисертацію із соціальних комунікацій. Більш детальна інформація представлена для вас у пресс-релізі.

Прес_реліз_6.06.2013