Факультет журналістики, реклами та видавничої справи вітає наш університет із 155-ю річницею! (від декана факультету психології)

Редакція «Read.me» поспілкувалася з керівниками факультетів університету та дізналася, чого вони хочуть побажати рідній Alma Mater.

Лариса ДУНАЄВА, декан факультету психології та соціальної роботи

Факультет психології та соціальної роботи вітає зі 155-ю річницею Одеського національного університету імені І. І. Мечникова!
Ми по праву можемо пишатися славетними традиціями та історією нашого навчального закладу, який заслуговує на гідне звання фундатора вищої освіти України.
Наш університет — один із провідних університетів країни, який має досягнення у минулому й сучасному, здійснює великий вплив на кадровий, інтелектуальний, науково-технічний та економічний розвиток країни.
Під керівництвом таких славетних психологів, як професори М. М. Ланге, Д. Г. Елькін, І. Г. Білявський, Б. Й. Цуканов, Т. П. Вісковатова, Н. В. Родіна, З. О. Кіреєва, В. І. Подшивалкіна, Т. П. Чернявська та багатьох інших у нашому вищому навчальному закладі виховано не одне покоління фахівців, які зробили вагомий вклад у розвиток вітчизняної науки.
Колектив факультету психології та соціальної роботи працює над укріпленням наукового потенціалу нашого університету, готує висококваліфіковані кадри для наукових досліджень у галузі соціально-гуманітарних наук.
Бажаємо нашому університетові надалі зберігати та примножувати традиції, сприяти прогресу наукової думки, робити достойний вклад у розвиток української вищої школи.
Зичимо великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів!