Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Факультет журналістики, реклами та видавничої справи вітає наш університет із 155-ю річницею! (від декана факультету психології)

Редакція «Read.me» поспілкувалася з керівниками факультетів університету та дізналася, чого вони хочуть побажати рідній Alma Mater.

Лариса ДУНАЄВА, декан факультету психології та соціальної роботи

Факультет психології та соціальної роботи вітає зі 155-ю річницею Одеського національного університету імені І. І. Мечникова!
Ми по праву можемо пишатися славетними традиціями та історією нашого навчального закладу, який заслуговує на гідне звання фундатора вищої освіти України.
Наш університет — один із провідних університетів країни, який має досягнення у минулому й сучасному, здійснює великий вплив на кадровий, інтелектуальний, науково-технічний та економічний розвиток країни.
Під керівництвом таких славетних психологів, як професори М. М. Ланге, Д. Г. Елькін, І. Г. Білявський, Б. Й. Цуканов, Т. П. Вісковатова, Н. В. Родіна, З. О. Кіреєва, В. І. Подшивалкіна, Т. П. Чернявська та багатьох інших у нашому вищому навчальному закладі виховано не одне покоління фахівців, які зробили вагомий вклад у розвиток вітчизняної науки.
Колектив факультету психології та соціальної роботи працює над укріпленням наукового потенціалу нашого університету, готує висококваліфіковані кадри для наукових досліджень у галузі соціально-гуманітарних наук.
Бажаємо нашому університетові надалі зберігати та примножувати традиції, сприяти прогресу наукової думки, робити достойний вклад у розвиток української вищої школи.
Зичимо великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів!

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми