Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Факультет журналістики, реклами та видавничої справи вітає наш університет із 155-ю річницею! (від декана біологічного факультету)

Редакція «Read.me» поспілкувалася з керівниками факультетів університету та дізналася, чого вони хочуть побажати рідній Alma Mater.

Веніамін ЗАМОРОВ, декан біологічного факультету

«Древо жизни»

ОНУ имени И. И. Мечникова, в юности своей — Новороссийский университет, подобен огромному Древу жизни. Корнями это древо уходит вглубь веков, в познания древних о первооснове сущего. Корни его омывает источник мудрости, у которого сидят ученые из разных эпох. Они орошают корни новыми познаниями и открытиями, поддерживая связь времён. Ствол его, огромный и нерушимый, обеспечивает связь с Небом, хранящим все тайны Вселенной. Ветви древа университета — это его направления, а более мелкие ветки — различные специальности. В шелесте его листвы слышится мудрость веков, открытия современности и будущие надежды и чаяния… Древо это — символ глубинных знаний, мудрости, красоты и самой жизни… Долгих и счастливых ему лет, ложащихся годовыми кольцами где-то в глубине его естества!

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми