Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Факультет журналістики, реклами та видавничої справи вітає наш університет із 155-ю річницею! (від декана історичного факультету)

Редакція «Read.me» поспілкувалася з керівниками факультетів університету та дізналася, чого вони хочуть побажати рідній Alma Mater.

В’ячеслав КУШНІР, декан факультету історії та філософії

155 років нашому університетові — одному з провідних закладів вищої освіти в Україні. За понад півтора століття багато поколінь професорсько-викладацького складу, співробітників і студентів створили університет як ефективну систему підготовки висококваліфікованих науковців і освітян. Серед випускників чимало талановитих вчених, політиків, митців, керівників державних установ і громадських організацій. І сьогодні колектив Одеського національного університету імені І. І. Мечникова в руслі новітніх тенденцій, успішно поєднуючи сучасні творчі підходи й практики у своїй діяльності, продовжує і примножує традиції класичного університету з оптимізмом і надією на краще майбутнє. Зі святом, друзі!

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми