Факультет журналістики, реклами та видавничої справи вітає наш університет із 155-ю річницею! (від декана історичного факультету)

Редакція «Read.me» поспілкувалася з керівниками факультетів університету та дізналася, чого вони хочуть побажати рідній Alma Mater.

В’ячеслав КУШНІР, декан факультету історії та філософії

155 років нашому університетові — одному з провідних закладів вищої освіти в Україні. За понад півтора століття багато поколінь професорсько-викладацького складу, співробітників і студентів створили університет як ефективну систему підготовки висококваліфікованих науковців і освітян. Серед випускників чимало талановитих вчених, політиків, митців, керівників державних установ і громадських організацій. І сьогодні колектив Одеського національного університету імені І. І. Мечникова в руслі новітніх тенденцій, успішно поєднуючи сучасні творчі підходи й практики у своїй діяльності, продовжує і примножує традиції класичного університету з оптимізмом і надією на краще майбутнє. Зі святом, друзі!