Факультет журналістики, реклами та видавничої справи вітає наш університет із 155-ю річницею! (від декана факультету журналістики)

Редакція «Read.me» поспілкувалася з керівниками факультетів університету та дізналася, чого вони хочуть побажати рідній Alma Mater.

Олена ІВАНОВА, декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи

Навчатися, займатися наукою, викладати в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова для мене — це здійснена мрія, життєвий успіх, творча і професійна висота, а ще — натхнення та радість щодня.
Щиро люблячи рідний університет, я бажаю йому цікавих подій, вагомих здобутків, впевненого руху в майбутнє, відданих і гідних його слави викладачів та студентів.
Колегам, викладачам і працівникам університету бажаю свіжих професійних ідей, впевненості в собі та щасливого університетського життя.
Студентам, для яких вже 155 років ОНУ є місцем сили, я бажаю чудових можливостей, щасливих миттєвостей, саморозуміння та самовдосконалення. Нехай університет навчить вас розуміти світ і зазирати за його горизонти.