Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Факультет журналістики, реклами та видавничої справи вітає наш університет із 155-ю річницею! (від декана факультету журналістики)

Редакція «Read.me» поспілкувалася з керівниками факультетів університету та дізналася, чого вони хочуть побажати рідній Alma Mater.

Олена ІВАНОВА, декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи

Навчатися, займатися наукою, викладати в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова для мене — це здійснена мрія, життєвий успіх, творча і професійна висота, а ще — натхнення та радість щодня.
Щиро люблячи рідний університет, я бажаю йому цікавих подій, вагомих здобутків, впевненого руху в майбутнє, відданих і гідних його слави викладачів та студентів.
Колегам, викладачам і працівникам університету бажаю свіжих професійних ідей, впевненості в собі та щасливого університетського життя.
Студентам, для яких вже 155 років ОНУ є місцем сили, я бажаю чудових можливостей, щасливих миттєвостей, саморозуміння та самовдосконалення. Нехай університет навчить вас розуміти світ і зазирати за його горизонти.

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми