Факультет журналістики, реклами та видавничої справи запрошує нових абітурієнтів

Щорічно кожен виш проводить день відкритих дверей і знайомить абітурієнтів зі своїми факультетами та майбутнім студентським життям. Наш факультет ця подія не обійшла стороною.

Через серйозну епідеміологічну ситуацію, з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції зустріч майбутніх абітурієнтів з деканом і викладачами факультету журналістики, реклами та видавничої справи відбулася 27 березня у форматі онлайнової конференції. Всі охочі могли приєднатися до неї, послухати інформацію про навчання на нашому факультеті та поставити запитання деканові факультету.

Більшість абітурієнтів ставили класичні запитання про предмети ЗНО, які потрібні для вступу на спеціальність «журналістика», про прохідний бал і конкурсний етап вступу. Були й запитання стосовно дисциплін, які викладаються на факультеті.

«Ми вважаємо, що для того, аби бути журналістом, потрібно знати українську мову і дещо про наше суспільство. А все, що стосується творчих навичок, ми зможемо розвинути під час навчання», — розповіла декан факультету, професор Олена Андріївна Іванова.

Окрім Олени Андріївни, в конференції брали участь заступниця декана Інна Валеріївна Лакомська, викладачі Аліна Олегівна Червінчук та Сергій Володимирович Азєєв. Вони розповіли про найважливіші деталі навчання, а особливу увагу приділили студентським навчальним редакціям, бо, як виявилося, майбутнім студентам-журналістам ця інформація дуже сподобалася. Адже вони й гадки не мали, що газетні випуски на стендах у вестибюлі університету — творчі проєкти студентів нашого факультету.

Зустріч закінчилася на позитивній ноті, присутні абітурієнти подякували викладачам за приділену увагу та вичерпні відповіді на їхні запитання. Сподіваємося, що наступного навчального року до нас прийдуть багато талановитих хлопців та дівчат, котрі в майбутньому стануть високопрофесійними журналістами.

Катерина Ігнатенко, 1 курс, «Read.Me»