Феномен Григорія Маразлі: міфи та реальність

Григорій Григорович Маразлі – одесит, меценат та благодійник. За його допомогою у місті було вперше побудовано трамвайні лінії, притулок для дітей сиріт, поштамт та багато чого іншого. Цікаво, що саме Григорій Маразлі викупив палац графа Потоцького та подарував його місту.

У чому головний феномен Григорія Маразлі? Який секрет стрімкого кар’єрного успіху? Чи може він слугувати прикладом для сучасних мерів?

Перейшовши за посиланням, ви знайдете відповіді на ці запитання у матеріалі «Григорій Маразлі – Одеса пам’ятає» випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи Олени Кондратюк.

Катерина Нікітенко, студентка ІІ курсу