Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Феномен Григорія Маразлі: міфи та реальність

Григорій Григорович Маразлі – одесит, меценат та благодійник. За його допомогою у місті було вперше побудовано трамвайні лінії, притулок для дітей сиріт, поштамт та багато чого іншого. Цікаво, що саме Григорій Маразлі викупив палац графа Потоцького та подарував його місту.


У чому головний феномен Григорія Маразлі? Який секрет стрімкого кар’єрного успіху? Чи може він слугувати прикладом для сучасних мерів?


Перейшовши за посиланням, ви знайдете відповіді на ці запитання у матеріалі «Григорій Маразлі – Одеса пам’ятає» випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи Олени Кондратюк.

Катерина Нікітенко, студентка ІІ курсу

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми