Гретта Тумберг – екоактивістка чи піар хід?

Гретта Тумберг – дівчина, яка з восьми років піклується про стан планети. Вона змусила міністра Бельгії піти у відставку, свою мати не користуватися літаками, а в сімнадцять років отримала номінацію на Нобелівську премію. У чому феномен дівчинки-підлітка, яка на саміті ООН вступила у конфлікт зі світовими лідерами заради боротьби із глобальним потеплінням. Більш детально у матеріалі «Феномен Гретти Тумберг» випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи Карини Шадунц.

Анастасія Трегуб, студентка ІІ курсу