«І-мапа» Західної Одеси

Туристичний проєкт — інтерактивна мапа історичних, культурних та природних пам’яток був реалізований для того, щоб заохочувати туристів відвідати мальовничий край Західної Одещини (Бессарабії). 

Автором інтерактивної мапи у веб форматі є одеський режисер, засновник проєкта «Oniko films» Юрій Онищенко. За його словами, з Бессарабією він познайомився декілька років тому і тоді ж закохався у південний край, його мальовничість і багатобарвність. П’ять місяців, режисер та його команда втілювали цю ідею у реальність, особисто провели на півдні Одеської області понад 30 днів, відвідали близько 80 об’єктів, з яких 38 найцікавіших увійшли до контенту І-мапи.

«Бесарабія дуже колоритна. У Одеської області це, напевно, найяскравіший регіон. На мій погляд, при розкритті його привабливості, акцент слід робити на культурі. Поєднання етносів є особливістю краю. Один з моїх друзів якось помітив, що в Бесарабії за декілька днів ти можеш побувати ніби в декількох країнах», — коментує сам Юрій.

Головною метою веб-ресурсу «І-карти» є залучення туристів в Західну Одещину, а разом з цим, популяризація виробників, що розвивають місцеві локальні підприємства. 

Тепер туристам, які цікавляться Бессарабією та її локальними об’єктами, набагато простіше визначитися з вибором місць для подорожей, оскільки для їх зручності в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони», Українського культурного фонду, був створений сайт з інтерактивною мапою, де міститься інформація про туристичні об’єкти та локальні підприємства Західної Одещини. Серед них:

  • Історичні пам’ятки (культурний туризм);
  • Культурні пам’ятки (культурний туризм);
  • Природоохоронні території (екологічний туризм);
  • Національна кухня (гастрономічний туризм);
  • Гастрономічні та культурні фестивалі (гастрономічний, культурний туризм).

А сама карта виглядає так:

Інформація про туристичні об’єкти на сайті надається у текстовому форматі,  українською та англійською мовами. Фото та відео контент також українською мовою з англійськими субтитрами. Карта дійсно надає туристам можливість отримати найбільш реалістичну уяву про туристичні об’єкти та досконало спланувати маршрут за власними вподобаннями.

Рудоманенко Юлія

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram