Як студенти факультету взяли участь у конференції «Етнічна культура в глобалізованому світі»

Майбутні журналісти долучилися до XV міжнародної конференції, що відбулася 11 червня 2022 року на базі факультету історії та філософії ОНУ імені І. І. Мечникова. Відзначимо, що факультет журналістики, реклами та видавничої справи вже вдруге доєднується до наукового заходу такого рівня у ролі співорганізатора завдяки довготривалим приязним та партнерським міжфакультетським стосункам.

Захід розпочався з вітального слова представників організаційного комітету. На початку конференції всіх учасників привітали В’ячеслав Григорович Кушнір — декан факультету історії та філософії, Олена Андріївна Іванова — декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи та Олена Валентинівна Сминтина — завідувач кафедри археології та етнології України.
Модерувала засідання Наталія Олександрівна Петрова — заступник декана з наукової роботи, відповідальний секретар оргкомітету, доцент кафедри археології та етнології України.

Після вітального слова всі студенти-учасники та викладачі, що були присутні на заході, розподілилися по секційним засіданням, адже всіх очікувала насичена та цікава програма заходу.

Упродовж конференції студенти обох факультетів демонстрували серйозний науковий рівень, захоплення власними науковими доробками та дослідженням колег, а також — жвавий інтерес присутніх до виступів учасників, який підтвердився дискусійним обговоренням.

За результатами конференції всі учасники отримали сертифікати, що засвідчують їхню участь, із чим ми їх і вітаємо.

Перші наукові кроки зроблено, тому бажаємо не зупинятися на досягнутому, розвивати свої дослідження. Ми впевнені, що далі всіх очікують ще більш актуальні, цікаві та  креативні проєкти.

Аліна Червінчук, Ангеліна Житнікова,

пресслужба факультету

Відеоматеріали та сертифікати учасників надано факультетом історії та філософії