Як українські болгари на дві країни живуть

Мало хто знає, що більше 50% молоді, яка емігрує до Болгарії – жителі Одеської області. Що примушує їх залишати Україну? Що таке «Протокол 032»? З яких причин студенти від’їжджають та чому повертаються? Випускниця факультету журналістики, реклами та видавничої справи Тетяна Мінчева, шукаючи відповіді на ці складні запитання, звернулась до історичного контексту та взяла коментарі у студентів та викладачів. Детальніше у матеріалі «Освітня еміграція українців: причини, наслідки, перспективи (на прикладі українських болгар)».

Ніколь Радзіховська, студентка ІІ курсу