ІДЕАЛЬНА ДІВЧИНА ОЧИМА СТУДЕНТІВ ОНУ ІМЕНІ І.І.МЕЧНИКОВА

Ми провели опитування серед хлопців різних курсів та факультетів з метою з¢ ясувати, якою, на їх думку, є ідеальна дівчина. За результатами опитування ми візуалізувуали зовнішність такої дівчини у всім відомій грі «Sims». А також визначили її характер та обов¢язкові внутрішні риси. І ось що в нас вийшло.

За даними дослідження в міру скромні  дівчата з почуттям гумору, які часто посміхаються, йдуть на компроміси, мають не бурхливий характер і вміють підтримати у скрутний час, є в пріоритеті у студентів нашого університету. Також ідеальна дівчина повинна бути охайно вдягненою, бо деякі парубки зазначають, що при зустрічі з дівчиною в першу чергу звертають увагу саме на одяг. Цікаво те, що підбори та аксесуари не є важливими в образі дівчини.  Також око хлопців падає на щиру посмішку, чисте обличчя, стрункі ноги та на фігуру взагалі. Щодо того, що їх відштовхує, то у кожного на цей рахунок своя думка і середнього знаменника вивести нам не вдалося. Комусь не подобаються розмальовані декоративною косметикою, хтось вважає знаходитися поруч з дівчиною, яка висловлює свої думки не літературно, неприємним. Для інших надмірна пухкість або анорексичність – є непривабливим. Якщо ми говоримо про ідеальні стосунки, то дівчина має зберігати вірність своєму партнерові, але просто спілкуватися з іншими хлопцями їй можна. Такої думки 42 студенти з 80 опитуваних. Хоч деякі доповнюють , якщо тільки це їхні друзі. Дівчина є дзеркалом кращих рис чоловіка, отож на підсвідомому рівні вони обирають ерудовану. Яка не п’є і не палить. Вона захоплюється мистецтвом, полюбляє слухати музику і готує та прибирає для свого хлопця, а якщо не вміє, то чоловік їй обов¢язково допоможе, і вони будуть це робити разом. Дівчина не повинна перейматися, що заробляє менше свого хлопця, бо ,на думку парубків нашого університету, це є нормою. Більшості подобаються дівчата, що є молодшими за них.  Які люблять їх не за матеріальні статки, а тому, що просто кохають. Такою бачать ідеальну дівчину студенти ОНУ імені І.І.Мечникова.

(цікаві цитати опитуваних)

• «Не вірте у стереотипи!»
  • «Изюминка, которая есть в каждой девушке»
  • «Все девушки собой хороши, нужно просто иметь шарм. Межвозрастные отношения рулят!»
  • «В більшості випадків, ця статистика не важлива, адже іноді ми обираємо людей, які не відповідають нашим критеріям, але вони стають для нас ідеальними»
  • «Складно сказати , що в дівчині є головним, оскільки щось одне може подобатися в одній дівчині, а в іншій це буде відштовхувати»

Кравченко А.