Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
ІДЕАЛЬНА ДІВЧИНА ОЧИМА СТУДЕНТІВ ОНУ ІМЕНІ І.І.МЕЧНИКОВА

Ми провели опитування серед хлопців різних курсів та факультетів з метою з¢ ясувати, якою, на їх думку, є ідеальна дівчина. За результатами опитування ми візуалізувуали зовнішність такої дівчини у всім відомій грі «Sims». А також визначили її характер та обов¢язкові внутрішні риси. І ось що в нас вийшло.

За даними дослідження в міру скромні  дівчата з почуттям гумору, які часто посміхаються, йдуть на компроміси, мають не бурхливий характер і вміють підтримати у скрутний час, є в пріоритеті у студентів нашого університету. Також ідеальна дівчина повинна бути охайно вдягненою, бо деякі парубки зазначають, що при зустрічі з дівчиною в першу чергу звертають увагу саме на одяг. Цікаво те, що підбори та аксесуари не є важливими в образі дівчини.  Також око хлопців падає на щиру посмішку, чисте обличчя, стрункі ноги та на фігуру взагалі. Щодо того, що їх відштовхує, то у кожного на цей рахунок своя думка і середнього знаменника вивести нам не вдалося. Комусь не подобаються розмальовані декоративною косметикою, хтось вважає знаходитися поруч з дівчиною, яка висловлює свої думки не літературно, неприємним. Для інших надмірна пухкість або анорексичність – є непривабливим. Якщо ми говоримо про ідеальні стосунки, то дівчина має зберігати вірність своєму партнерові, але просто спілкуватися з іншими хлопцями їй можна. Такої думки 42 студенти з 80 опитуваних. Хоч деякі доповнюють , якщо тільки це їхні друзі. Дівчина є дзеркалом кращих рис чоловіка, отож на підсвідомому рівні вони обирають ерудовану. Яка не п’є і не палить. Вона захоплюється мистецтвом, полюбляє слухати музику і готує та прибирає для свого хлопця, а якщо не вміє, то чоловік їй обов¢язково допоможе, і вони будуть це робити разом. Дівчина не повинна перейматися, що заробляє менше свого хлопця, бо ,на думку парубків нашого університету, це є нормою. Більшості подобаються дівчата, що є молодшими за них.  Які люблять їх не за матеріальні статки, а тому, що просто кохають. Такою бачать ідеальну дівчину студенти ОНУ імені І.І.Мечникова.

(цікаві цитати опитуваних)

  • «Не вірте у стереотипи!»
  • «Изюминка, которая есть в каждой девушке»
  • «Все девушки собой хороши, нужно просто иметь шарм. Межвозрастные отношения рулят!»
  • «В більшості випадків, ця статистика не важлива, адже іноді ми обираємо людей, які не відповідають нашим критеріям, але вони стають для нас ідеальними»
  • «Складно сказати , що в дівчині є головним, оскільки щось одне може подобатися в одній дівчині, а в іншій це буде відштовхувати»

 

Кравченко А.

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми