Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
IMAGINE DRAGONS ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ

У Києві на НСК Олімпійському 31 серпня пройшов вибуховий концерт американської інді-рок-гурту Imagine Dragons. Група виступила в рамках туру на підтримку свого альбому «Evolve».

НСК Олімпійський вражає своєю величністю, здавалося, ніби він тримає небо, а люди біля нього – мурахи. В останній день літа стадіон оточила поліція: саме вона перевіряла квитки та сумки фанатів Imagine Dragons.

Червоний намет, з якого росла довжелезна черга – це перше, що зустрічає любителя року. Тут можна зарядити телефон та поспівати у караоке пісні улюбленої групи. Незвична сцена виглядала маленькою споруою на фоні стадіону. Сцену покривали чорні екрани, з яких лилась реклама спонсорів, а два «крильця», що розходилися у сторони створювали головний знак альбому «Evolve».

Із наближенням концерту, стадіон повністю заповнився фанами «драконів». Люди свистіли та кричали, викликаючи зірок. І от хтось вийшов на сцену, фанати скандують, вмикається світло: для розігріву фанатів заспівала група The Vaccines, вони змусили фанатів танцювати та задали настрій.

А згодом почали грати скрипки. Вони грали і замовкали, після чого на екранах спалахувала реклама, і знов скрипки, і реклама. Пройшла година, легка помірна музика змінилася на більш динамічну. Стадіон на декілька секунд замовк, очі фанатів повернулися до сцени. Під піротехнічні спалахи на сцену та звуків пісні «Radioactive», лише у плавках вистрибнув соліст групи Ден Рейнольдс. Стадіон закричав слова пісні в унісон із групою, люди вмикали ліхтарики на телефоні, знімали та світили у такт пісням.

А голос фронтмена не відрізняється від того, що можна почути у кліпах та аудіозаписах.

Під час концерту фронтмену простягли український прапор, який він поклав собі на плече, після чого новий шквал емоцій накрив стадіон. Між піснями Ден розмовляв із аудиторією, закликав не боятися ризикувати та боротися з депресією, адже тоді можна буде досягти висот.

Холод ночі не зміг перемогти жар, що відходив від танцюючих фанатів, які навіть після завершення концерту, продовжували співати пісні своєї улюбленої гурту.

Кристина Кебікова.

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми