IMAGINE DRAGONS ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ

У Києві на НСК Олімпійському 31 серпня пройшов вибуховий концерт американської інді-рок-гурту Imagine Dragons. Група виступила в рамках туру на підтримку свого альбому «Evolve».

НСК Олімпійський вражає своєю величністю, здавалося, ніби він тримає небо, а люди біля нього – мурахи. В останній день літа стадіон оточила поліція: саме вона перевіряла квитки та сумки фанатів Imagine Dragons.

Червоний намет, з якого росла довжелезна черга – це перше, що зустрічає любителя року. Тут можна зарядити телефон та поспівати у караоке пісні улюбленої групи. Незвична сцена виглядала маленькою споруою на фоні стадіону. Сцену покривали чорні екрани, з яких лилась реклама спонсорів, а два «крильця», що розходилися у сторони створювали головний знак альбому «Evolve».

Із наближенням концерту, стадіон повністю заповнився фанами «драконів». Люди свистіли та кричали, викликаючи зірок. І от хтось вийшов на сцену, фанати скандують, вмикається світло: для розігріву фанатів заспівала група The Vaccines, вони змусили фанатів танцювати та задали настрій.

А згодом почали грати скрипки. Вони грали і замовкали, після чого на екранах спалахувала реклама, і знов скрипки, і реклама. Пройшла година, легка помірна музика змінилася на більш динамічну. Стадіон на декілька секунд замовк, очі фанатів повернулися до сцени. Під піротехнічні спалахи на сцену та звуків пісні «Radioactive», лише у плавках вистрибнув соліст групи Ден Рейнольдс. Стадіон закричав слова пісні в унісон із групою, люди вмикали ліхтарики на телефоні, знімали та світили у такт пісням.

А голос фронтмена не відрізняється від того, що можна почути у кліпах та аудіозаписах.

Під час концерту фронтмену простягли український прапор, який він поклав собі на плече, після чого новий шквал емоцій накрив стадіон. Між піснями Ден розмовляв із аудиторією, закликав не боятися ризикувати та боротися з депресією, адже тоді можна буде досягти висот.

Холод ночі не зміг перемогти жар, що відходив від танцюючих фанатів, які навіть після завершення концерту, продовжували співати пісні своєї улюбленої гурту.

Кристина Кебікова.