Інновації в одеських школах: як сучасні технології допомагають навчатись

Чи мріяли ви в шкільні роки навчатися, не виходячи з дому, загорнувшись в м’яку ковдру з чашкою теплої кави? Або ж замість незрозумілої картинки реактивного двигуна у підручнику побачити цю модель в 3D, маючи можливість покрутити і роздивитися її? Раніше це здавалось фантастикою, а сьогодні – це звичайний урок сучасного школяра. Дистанційне та перевернуте навчання, ігрові, мультимедійні й мережеві технології – все це нові способи навчання, що орієнтовані на сучасного учня.

Детальніше про те, які сучасні технології вже сьогодні застосовуються в одеських школах у проблемному нарисі випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи Олени Денисюк «Втілення сучасних технологій у методи навчання шкіл Одещини».

Ангеліна Цепак, студентка ІІ курсу