Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Ювілей у дистанційному режимі

Попри пандемію 17 навчальних студентських редакцій факультету журналістики, реклами та видавничої справи підготували святкові випуски газет, привітавши ОНУ імені І. І. Мечникова зі 155-річчям.

Ситуація, коли день народження рідного альма-матер припадає на вимушений карантин, може вибити з колії. Проте наші студенти не піддалися диктату обставин і змогли у своїх матеріалах створити по-справжньому святкову атмосферу.


Серед популярних тем – Ботанічний сад, Астрономічна обсерваторія, видатні науковці, які працювали в університеті у різні часи. Окрему нішу займають матеріали про випускників університету — людей різних епох, котрі досягли нечуваних успіхів. Майбутні журналісти експериментували з темами, наприклад, порівнюючи день із життя студента сьогодні та сто років тому. Жоден текст у результаті не повторює інший, у кожному, з-понад 150 матеріалів, є свій власний кут подачі, що робить його неповторним.

Іван Мягченков, студент ІІ курсу

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний