Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Карантин не шкодить спорту

Уже вкотре навчальний процес в ОНУ імені І. І. Мечникова здійснюється дистанційно згідно з наказом ректора. Але попри це тренування й підготовка до змагань волейбольної команди університету, до складу якої входять і студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, відбуваються щовівторка в Шампанському провулку, 2А з дотриманням карантинних вимог.

Цьогоріч волейбольна команда ОНУ святкує ювілей: у 2010 році жіноча команда вперше брала участь у змаганнях серед одеських вузів. Наразі команда активно готується до спартакіади – щорічно перший тур починається в другому навчальному семестрі.

Спортивну гордість команди університету складають випускники й студенти, які мають 2-ий, 1-ий розряди, КМС і навіть МС із волейболу. Сьогодні до складу жіночої команди входять студенти з 1-го до 4-го курсу різних факультетів університету ОНУ імені І. І. Мечникова: журналістики, реклами та видавничої справи; романо-германської філології; хімії та фармації; міжнародних відносин, політології та соціології; математики, фізики та інформаційних технологій. Тренування жіночої команди відбувається спільно з чоловічою. «Хлопчиків зазвичай 5-7 чоловік і дівчат так само, тому нас об’єднали, щоб ми могли нормально грати», – розповідає студентка факультету МФІТ Карина Сімченко.

«Атмосфера – супер. Всі дуже допомагають один одному, підтримують. Хлопчики завжди готові підказати, як краще, навчити нас, якщо щось не виходить», – додає Карина.

Тренування триває дві години, його процес розрахований на підтримку фізичної форми й зіграності команди. Заняття складається з декількох етапів: розминки, роботи в парах, виконання певних вправ і власне гри. Ось як оцінює ступінь підготовки жіночої команди випускниця спортивного клубу, який зараз є спонсором команди «Shanti», і гравець СК «Балкани», студентка факультету РГФ Каміла Мітченко: «Тренування в командах, у яких я грала, значно відрізняються від тренувань у нашому університеті. Адже там ми тренуємо в першу чергу волейбольну техніку й працюємо на фізику і тільки в другій половині заняття починаємо відпрацьовувати ігрові моменти, розстановку тощо. Я ще й не бачила основний склад, але підозрюю, що їм потрібно ще працювати й працювати. Наразі оцінюю нашу команду на 4 з 10».

Зазвичай змагання з волейболу серед університетських жіночих команд проходять у березні. Минулого року змагання були скасовані через впровадження режиму посилених протиепідемічних заходів, а про перспективи у 2021 році ще нічого не відомо. Сам тренер Василь Шостак коментує ситуацію так: «Поки нічого офіційно не повідомляли. Зараз карантин, і ти не знаєш що буде навіть через хвилину».

Євгенія Лойтра,
пресслужба

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми