Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Кмітливі та здорові студенти-журналісти

7

Команда студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи взяла участь у сьомій універсіаді «Студентські ігри — 2019» ОНУ імені І. І. Мечникова. 

Бути  здоровим — це одне з провідних завдань, що стоїть перед нами протягом усього життя. І в цьому великим помічником  є міжфакультетська спартакіада «Студентські ігри — 2019», яка не просто об’єднує й координує роботу студентів, а й допомагає в організації  дозвілля, сприяє комунікації студентства усіх факультетів.
Принагідно відзначимо, що в  університеті імені І. І. Мечникова сприяють популяризації активного та здорового способу життя, цьому приділяється багато уваги. Чи не  тому 28 вересня 2019 року відбулися «Студентські ігри  –  2019», які проходили в Чорноморці. Змагання розпочалися о восьмій годині з реєстрації команд та закінчилися ввечері святкуванням переможців.

На базі зібралися учасники, вболівальники, журі, щоб на мить повернутися в дитинство та підтримати своїх фаворитів. Усього було представлено 12 команд з усіх факультетів, без винятків.

Для учасників заходу організатори  (члени студради та профкому)  підготували різноманітні конкурси на точність (руханка), кмітливість (теніс, шашки), витривалість (футбол, волейбол)  та організованість (презентація команд). Найрозумніші  брали  участь в інтелектуальній вікторині «Що? Де? Коли?». 

Цьогоріч  команда факультету журналістики, реклами та видавничої справи  була представлена командою у складі 16 осіб, делегованих від першого до четвертого курсів. Студенти-журналісти брали участь у всіх видах змагань. У різних спортивних іграх дівчата (волейбол) змагалися нарівні з хлопцями (футбол), конкурсах типу «Що? Де? Коли?» та інших, гідно представляючи свою збірну. Відповідно здобутками стали другі місця, які  посіли  студент 1 курсу — Ульянов Максим у  шашках   та  студентка 2 курсу —  Кравченко  Аліна  в  настільному тенісі.  Протягом усієї гри вболівальники підтримували своїх однокурсників  з плакатами  та  промовами. Спортивний запал і бажання домогтися перемоги для своєї команди захоплювали студентів настільки, що вони не помічали того, що відбувається навколо. Студенти-журналісти старалися щосили прийти до фінішу першими, скрізь  панували  сміх, шум і веселощі. Всі були щасливі: учасники, вболівальники, викладачі та члени журі. А щасливі від захвату очі — краща нагорода.

Не погодитися з цим не може й учасниця команди факультету журналістики, реклами та видавничої справи, студентка 3 курсу Юлія Кірток: «Це великий  плюс для університету, тому що такі «збори» допомагають нам споріднити колектив, краще пізнати один одного і знайти нові знайомства. А головне  –  це те, що  так ми покращуємо свою фізичну підготовку.

Щоранку виконуємо фізичні вправи, зарядку, та все ж не кожен це робить вдома, як хотілося б. Найбільше сподобалося те, що я знайшла собі нових друзів і дізналася про них багато корисного й цікавого.  Вдячна нашому університету за те, що допомагає нам розвиватися та використовувати вільний час із  користю для здоров’я».

У змаганнях перемогу отримав факультет психології та соціальної роботи, який посів 1 місце, 2 місце — факультет романо-германської філології, 3 місце — факультет хімії та фармації. Виїзд учасників із СОБ «Чорноморка» відбувся о 22:00. Всі команди були нагороджені грамотами, а головна нагорода — це заряд бадьорості та маса позитивних емоцій!

Домбровська Валерія

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний