Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Коли 50 – не межа: Як виступали наші паралімпійські плавці на чемпіонаті світу

У столиці Британії — Лондоні — пройшов чемпіонат світу з плавання серед паралімпійців. Звісно, збірна України брала участь у цих змаганнях, адже кожен рік наші спортсмени знаходяться у топі та не проходять різні стадії кваліфікації.

Цей турнір надав можливості проявити себе сотні спортсменів з 60 країн світу. Наші плавці тривалий період тренувалися, щоб довести, що ми — найспортивніша нація Європи. Серед представників нашої країни були: Богдан Гриненко, Максим Кріпак, Єлизавета Мерешко та Ярослав Денисенко.

Ексклюзивне інтервью для газети «Територія Правди» дав український плавець Максим Кріпак:

«Дуже цікаво було виступати на такому турнірі, адже чемпіонат світу — головна мета для спортсмена. Щасливий, що допоміг нашій збірній зайняти перше місце у заліку. Дуже складно змагатися з професіоналами з Японії, Італії та Франції. Але ми ще раз довели, що ми кращі у світі навіть на такому рівні. Багато українців приїхали до Британії, щоб нас підтримати. Дякую їм. Саме завдяки шаленій підтримці ми подолали усі перешкоди.

Рецепт успіху? Концентрація, тренування кожен день та велике бажання боротися за честь та гідність країни. Ми виступали за людей. Хочеться подякувати організаторам змагань. Все було дуже зручно. Лондон —гарне місто, яке дуже надихає на результат. Важливим було проявити себе, адже дуже хотілось поїхати на Олімпіаду до Токіо»,  — говорить Максим.

У загальному заліку наша країна стала першою серед усіх інших учасників. Наші спортсмени здобули 55 медалей, серед яких 17 золотих, 22 срібних та 16 бронзових нагород.

Серед команд, які залишилися позаду, слід відокремити Італію (2 місце), Велику Британію (3), Росію та США (4 та 5). Одна з фаворитів турніру — збірна Німеччини — не здивувала глядачів. Лише 13 місце.

Також необхідно відмітити, що ми встановили три світових та п’ять загальноєвропейських рекордів. Олімпіада у Токіо серед паралімпійців пройде з 24 липня по 9 серпня.
 

Богдан Бондаренко

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми