Комфортне життя та інвалідність. Або як українські міста до європейських стандартів крокують

За даними ООН 15% населення світу, а саме 650 мільйонів людей, мають функціональні порушення. Щороку влада намагається зробити життя людей з інвалідністю якомога комфортнішим та чи виходить це у неї? Що таке універсальний дизайн та наскільки він «універсальний» у нашому місті? Чи працює влада над запровадженням принципів універсального дизайну та безбар’єрного середовища? Відповіді на ці запитання шукайте у проблемному нарисі «Доступність міста Одеси для всіх категорій населення» випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи Андрейчук Валерії.

Магомедова Мадіна, студентка ІІ курсу