Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Київський Comic Con: як це було

22 та 23 вересня столична платформа «АртЗавод» приймала у себе наймасштабніший гік-фестиваль країни – «Сomic Con Ukraine»

Відвідувачам було представлено сто двадцять тисяч квадратних метрів цікавих розваг. Величезні Game Zone та Comics Zone надавали можливість провести час за цікавими настільними іграми, погортати сторінки улюблених коміксів та придбати щось на пам’ять. У приміщенні також працювали талановиті гримери, діяли безліч стендів та фото-зон.

Star Zone зібрала коло себе найвідданіших фанатів: протягом двох днів на її території проходили фото- та автограф-сесії зі спеціальними гостями. Цього року Comic Con відвідали Джон Ріс-Девіс (Гімлі, «Володар перснів») та чарівна сімейна пара, Амелія та Брайан Декарти (Коннор та Трейсі, «Detroit: Become Human»).

Головна сцена потішила гостей барвистим косплей-шоу та драйвовими танцювальними виступами під популярну музику в жанрі k-pop. Бажаючі послухати улюблених виконавців мали можливість розташовуватися на м’яких кріслах-мішках біля другої, музикальної сцени. Для прихильників більш активного відпочинку працювали лазертаг та реслінг-шоу. Також на території діяли лекторій, зона «DOG COSPLAY CONTEST» та великий фудкорт.

Дата наступного фестивалю залишається невідомою, але на офіційних сторінках в соціальних мережах організатори повідомляють, що Comic Con Ukraine ще обов’язково повернеться.

Олександра Бондаренко

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми