Київський Comic Con: як це було

22 та 23 вересня столична платформа «АртЗавод» приймала у себе наймасштабніший гік-фестиваль країни – «Сomic Con Ukraine»

Відвідувачам було представлено сто двадцять тисяч квадратних метрів цікавих розваг. Величезні Game Zone та Comics Zone надавали можливість провести час за цікавими настільними іграми, погортати сторінки улюблених коміксів та придбати щось на пам’ять. У приміщенні також працювали талановиті гримери, діяли безліч стендів та фото-зон.

Star Zone зібрала коло себе найвідданіших фанатів: протягом двох днів на її території проходили фото- та автограф-сесії зі спеціальними гостями. Цього року Comic Con відвідали Джон Ріс-Девіс (Гімлі, «Володар перснів») та чарівна сімейна пара, Амелія та Брайан Декарти (Коннор та Трейсі, «Detroit: Become Human»).

Головна сцена потішила гостей барвистим косплей-шоу та драйвовими танцювальними виступами під популярну музику в жанрі k-pop. Бажаючі послухати улюблених виконавців мали можливість розташовуватися на м’яких кріслах-мішках біля другої, музикальної сцени. Для прихильників більш активного відпочинку працювали лазертаг та реслінг-шоу. Також на території діяли лекторій, зона «DOG COSPLAY CONTEST» та великий фудкорт.

Дата наступного фестивалю залишається невідомою, але на офіційних сторінках в соціальних мережах організатори повідомляють, що Comic Con Ukraine ще обов’язково повернеться.

Олександра Бондаренко