Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

ЛАВКА МАЙСТРІВ

IMG_4836

Дні з п’ятниці по неділю можна вважати маленькою відпусткою для будь-кого. Але і спосіб відпочинку кожен обирає сам. Восени не так багато варіантів, куди можна себе приткнути, щоб отримати масу емоцій та вражень. Але одні з вихідних жовтня стали винятком, а місце проведення – очевидним.Одеса стає місцем проведення третьої виставки «MadЭ in Ukraine» в рамках фестивалю «Хочу в Одесу». Одеський центральний парк культури та відпочинку імені Т.Шевченка зустрічає величезну кількість туристів та одеситів.

Останні теплі дні цього року в країні стали одним з прємних бонусів осені. Іншим бонусом можна і треба назвати виставку народно-прикладної творчості «Лавка майстрів – MadЭ in Ukraine». Цей фестиваль був створений спеціально для того, щоб популяризувати цінності української культури, традицій, мови, історії. Найголовнішою метою є виховання патріотизму.

З 19 по 21 жовтня в парку імені Тараса Шевченка з самого ранку і до вечора панувала атмосфера свята: ледь помітна м’яка музика, чарівний запах смачної їжі та прянощів, багато веселих діток, що граються з улюбленцями, та маленькі приємні дрібнички на кожному кроці. Протягом трьох днів вздовж головної алеї парку були встановлені стенди та столи, на яких кожен бажаючий міг представити результат своєї творчості. Домашні капці, м’які іграшки, розписані чоботи, шуби, прикраси, картини – це все мала частина того, що спостерігали гості фестивалю.

Ліза, яка займається виготовленням мила, каже: «Взагалі, я – студентка, але у вільний час займаюсь виготовленням мила. У фестивалі беру участь вдруге. Досі пам’ятаю, як соромилась спочатку». На питання: «Чому саме таке хобі?» Ліза відповідає так: «Це стало для мене дуже гарним способом відволіктися: наречений постійно ходить у рейси, а я сумую. От і знайшла заняття, яке і мені в радість, і людям».

Гарний настрій виставки підтримував невеличкий концерт з танцями і піснями, фуд корт з глінтвейном і шашликом та домашні медівки, вино, сир. Доречі, в рамках фестивалю «Хочу в Одесу» одночасно з виставкою

Катерина Корбут

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний