Літо 2021: чим зайняти себе студентам?

У наш час складно знайти студентів, які не будуть раді літнім канікулам. Авжеж, коли закінчиться семестр, вони нарешті отримають час для здійснення своїх бажань… Чим саме можуть себе зайняти учні вищих навчальних закладів влітку?

– Влаштуватися на роботу.

Так, працювати. Є люди, яких можливо здивує такий підхід, але ледве не кожен студент бажає заробляти гроші. Поєднувати навчання та роботу часом буває дуже складно, тому саме час канікул можна витратити на те, щоб підзаробити. Які є варіанти підробітку для студентів, ви також можете дізнатися у нашому випуску.

– Зайнятися спортом.

На жаль, через важкий графік не всі встигають приділяти увагу спорту. Однак, влітку для цього є ідеальні можливості. Не обов‘язково придбати абонемент у спортзал, погода дозволяє вам займатися на подвір‘ї свого будинку, біля моря, або ж на спеціальних спортивних майданчиках.

– Влаштувати вечірку.

Літо – чудовий час для таких розваг. Можна зняти будинок для вечірок, зробити різні прохолоджуючі напої та приготувати такі улюблені всім м’ясо та овочі на грилі… Не потрібно мати великий бюджет, щоб зробити щось веселе. Наприклад, якщо ви не маєте змоги витратити багато грошей, можна зібрати компанію та відтворити те саме на пляжі або у лісі. Не забувайте про музику! Правильно підібрані композиції точно не змусять сумувати ваших друзів.

– Організуй перегляд фільмів з друзями на природі.

Атмосфери літніх вечорів ідеально підійдуть для перегляду цікавих кінокартин. Від старих улюблених комедій до сучасних бойовиків – обирайте що полюбляєте та створюйте свій настрій!

– Витрачайте час на читання.

У вас є вільний час – вперед, бери книжку, яка вже давно очікує на тебе у твоїй шафі, та мерщій заробляти враження від нових історій. Також це чудова можливість збагатити свій словниковий запас.

Ось такий наш топ-5 порад для гарного літа. Проводь цей час з користю, не забувай, що цей вільний час – твій шанс змінити щось у своєму житті. Отримуй задоволення від того, що робиш, і так ти точно впевнено казатимеш «Це було найкраще літо у моєму житті!».

Ксенія Кулашкіна, 1 курс, «reDUCKcia»