Мемогляд

Мемний початок року виявився неочікуваним і показав нам дуже дивний мем, який виглядає як лимон на колесиках і має назву «Lemon car».

1 січня користувачі форуму Reddit ( найпопулярніший із мем форумів) виявили, що один із розділів сайту заповнений зображеннями звичайного лимону на маленьких колесиках. Оригінальна публікація була зроблена шість місяців тому. Автор мему – користувач під псевдонімом blueberrybrown, опублікував свій витвір і написав: «Це мем з майбутнього, ти не зрозумієш його до 2019 року».

Автор: blueberrybrown

Щодо нашого часу, березень і квітень показав небайдужість людей до мемів з мультиків і мемів з тваринами. В топі продовжують залишатись меми про шимпанзе «Єржан, вставай», Вінні-Пуха у смокінгу, здивованого кота Тома (з мультфільму «Том і Джеррі») та кішку Гуся (з фільму «Капітан Марвел»). В цьому випуску ми детальніше розповімо вам про останні тренди в світі мемів.

Єржан, вставай!
Великій кількості людей не подобається їхня робота і вони охоче скаржаться на неї в інтернеті. Шимпанзе Єржан не хоче прокидатись на роботу і, можливо, саме цим він підкорив серця фанів мемів. Відеоролики про шимпанзе публікувались і раніше, проте саме в 2019 вони стали вірусними і внаслідок цього з’явився новий мем. Автором вважається ютуб канал Geek Head.

Автор: Youtube канал Geek Head

Вінні-Пух у смокінгу
Цей мем набув популярності не так давно. Вінні-Пух у смокінгу викликав велику кількість мемів про мафію. Скоріше за все, це пов’язано з тим, що користувачі порівнюють його зовнішність з доном Віто Корлеоне із фільму ​ «​ Хрещений Батько​ »​ . Для більшості людей ведмідь став мемом про дрібниці, через які користувачі відчувають свою крутість. Вперше картинка набула популярності в 2013 році, проте автор вирішив залишитись анонімним. Нове життя мем знайшов 24 березня після публікації користувача avokadoMaster420.

Автор: Анонім, або avocadoMaster420

Здивований кіт Том
Мабуть, найпопулярніший мем за останній час. Кадр зі здивованим котом взятий не з оригінального мультфільму «Том і Джеррі», а з фанатського коміксу. Він почав виходити в 2011 році, а його автор має нік Lazerbot. Лице Тома чудово демонструє шок і ступор, які люди можуть відчути час від часу.Перші меми зі здивованим котом з’явились на 4сhan (одне із найбільших джерел багатьох відомих мемів) в 2013 році. Піку популярності зображення набуло в 2019 році, проте згодом він всім трохи набрид.

Автор: 4chan

Кішка Гуся
Ще один котячий мем в топі. Гуся з фільму «Капітан Марвел» закохала в себе велику кількість фанатів кіновсесвіту Marvel ще до виходу фільму. Користувачі інтернету робили меми зі всіх проектів франшизи Marvel, тож слід очікувати нову хвилю мемів із кінокоміксів після прем’єри фільму «Месники: Фінал». Більшість фанатів вважають, що саме Гуся зможе перемогти Таноса у новому фільмі. Вперше меми з кішкою з’явились в Twitter.

Перший мем у світі

В квітні 2018 року користувачка Твіттеру під ніком YoRHaw у своєму блозі опублікувала фотографію із коміксу 1921 року. Вона підписала його: «Це комікс 1921 року, а свою актуальність він не втратив». Переклад напису: «Як ти думаєш ти виглядаєш, коли робиш фото зі спалахом / Як ти виглядаєш насправді». На основі того, що комікс виходить з 1921 року, користувачі Інтернету вважають його найпершим мемом, якому вже близько ста років.

Автор: журнал Judge

Ось таким неоднорідним видався березень і квітень стосовно мемів. Проте пам’ятайте ​ – ​вони не живуть вічно. Саме через це наголошуємо, що свої дорогоцінні лайки потрібно вкладати тільки в справжню «годноту», а не старезні «баяни».

Бонк Денис

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram