«Мені було соромно дивитися на свої фотографії», – каже блогер Вікторія Смиковська

Дивлячись різні сайти, форуми, коментарі, можна зрозуміти, що більшість людей не досягає бажаного результату через втрату віри у себе та відсутність підтримки. Майже у кожного був період у житті, коли ти намагаєшся  схуднути і результат має залежати тільки від тебе. Наша героїня Вікторія, ще у підлітковому віці, поставила для себе таку мету. І у неї це вийшло.

Що спонукало тебе в корені змінити своє життя?

Змотивувало мене те, шо перед останнім дзвоником в одинадцятому класі до нас прийшов фотограф, після чого він скинув усі знімки. Побачивши їх, я дуже сильно розплакалася. Плакала, напевно, дні 4, тому що я розуміла, що на фото - велика чорна пляма, яка не має форми. Мені було соромно показувати ці фотографії іншим та навіть самій на них дивитися. І саме у той момент у голові щось перемкнуло, я зрозуміла, що потрібно усе змінювати. Якраз я переїжджала до столиці, що спонукало повністю змінити своє життя. Це була моя велика мета, яка мене не зупиняла. Завдяки тому, що я розуміла для чого я це роблю, я не мала зривів.

Що допомогло дійти до своєї мети та не зірватися?

Дійти до результата банально допомогло те, що потрібно було виглядати гарно, купити якесь випускне плаття, бо на мене одягу не було. Ми завжди купляли тканину та віддавали її до ательє, щоб пошити костюм. Нормального одягу в мене не було. Я розуміла, що у свої 17 років знайти гарний наряд, який буде мені пасувати, не можу. Ось це мене тримало. І я дивилася на себе у дзеркало та адекватно себе оцінювала. Розуміла, що не можна зупинятися, бо те, що я бачила -  не те, ким я хочу бути.

Вікторія не зупинялася та дійшла до своєї мрії. Зараз дівчина гарно виглядає у будь-якому вбранні. Але на цьому вона не зупинилася, Вікторія зробила свій власний марафон схуднення, на якому за 14 днів люди не тільки досягають гарних результатів, а й покращують своє здоровя смачним та корисним харчуванням.

Як прийшла ідея створити свій марафон? Скільки часу знадобилося для реалізації плану?
Я йшла до цього майже рік, але все ніяк не могла на це зважитися, бо мені не вистачало сміливості. А потім мій хлопець мене підтримав, сказав, щоб я спробувала зробити це. Я пішла, спробувала і все вийшло.
Чи виникали якісь труднощі у реалізації задуму? Хто допомагав з ними впоратися?

Насправді, великих труднощів не було. Складно було у деяких технічних моментах - створити сайт було непросто, але і тут мені допоміг мій хлопець, який увесь час був поряд.

Що ви можете порадити людям, які хочуть повністю змінити свій образ життя, але бояться зірватися?

Я можу порадити тільки одне – сісти і подумати, навіщо вам це потрібно, зрозуміти, у чому ваша мотивація. Можливо, записати на папері, що ви хочете, що вас мотивує. Наприклад, як у моєму випадку, для чого ви хочете скинути вагу. Усе прописати  і коли буде момент, що захочеться зірватися або перестати це робити, то можна взяти цей папірець та перечитати все. Ніколи не здавайтеся!…

Катерина Нікітенко