Місце, де живе частина історії журналістики

Особисті речі Бориса Дерев'янка

На початку місяця в нашому місті відкрився музей газети «Вечерняя Одесса». І перша його експозиція присвячена першому редакторові газети Борисові Федоровичу Дерев’янку.

В експозиції представлені особисті речі Бориса Дерев’янка: друкарська машинка, на якій він працював; посвідчення журналіста; особисті записи про роботу газети та власна автобіографія; чимало фотографій із різних етапів життя журналіста; книги самого Бориса Федоровича та присвячені йому видання.

Музей поки що перебуває в розробці й експозиція, присвячена Борису Дерев’янку, — лише його частина. Сама ж концепція музею, яка буде розширюватися з часом, обумовлена більше, ніж сорокарічною історією газети «Вечерняя Одесса». Але добре, що вже зараз ми маємо змогу відвідати музей та наблизитися до такої відомої постаті в журналістиці.

Борис Федорович Дерев’янко — заслужений журналіст України, сценарист та головний редактор місцевої газети «Вечерняя Одесса». Також примітним є те, що Борис Федорович закінчив філологічний факультет Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

Валерія Мазур