Музична насолода

Музика – невід’ємна частина нашого життя, ми слухаємо її постійно, де б ми не були. Завдяки великому різноманіттю жанрів, кожна людина може знайти те, що зачепить до самого серця. Крім того, наші улюблені виконавці не перестають дивувати і випускають нові музичні роботи з року в рік. Сьогодні ми познайомимось з декількома новинками цієї весни, про які могли не чути, або постійно забували ознайомитися.

Відома британська поп-виконавиця Dua Lipa 27 березня випустила свій другий студійний альбом «Future Nostalgia». Альбом має поп-диско звучання. Вже встиг отримати визнання серед критиків та має свої перші нагороди. На другий тиждень після релізу альбом піднявся на перше місце, ставши першим чарттопером Ліпи у Великобританії. Легкі та ритмічні пісні мало кого залишать байдужим.


Обкладинка альбому Dua Lipa «Future Nostalgia»


Ще один альбом випустив російський хіп-хоп виконавець Pharaoh назва якого «Правило». Це перший реліз за останні два роки, і був дуже очікуваним серед прихильників. Але це не завадило альбому піддатися критиці слухачів, через інший стиль подачі та тексти пісень. Дивна ритміка тягнеться через весь альбом і досягає своєї кульмінації в «Из-за тебя». Незвичайні наголоси, рядки з абсолютно різним внутрішнім метром і укорочення складів для потрібної рими. Все це робить альбом дивним, але це не привід не дати йому шанс.
Австралійська співачка Tones and I опублікувала похмурий кліп «Bad Child». Реліз синглу відбувся 12 березня. Єдиним автором пісні виступила сама виконавиця. Музичний критик Майк Уосс вважає, що у пісні хороше майбутнє і вона скоро окупує радіоефір протягом пари місяців. Робота вже добралась до 15 місця у чарті Австралії, рідній країні Tones and I.
«After Hours» – Четвертий студійний альбом канадського виконавця The Weeknd, випущений 20 березня. В альбомі The Weeknd балансує між любв’ю до естетики вісімдесятих та своїми амбіціями. Якщо ви в захваті від естетики музики та кінематографа 80-х та 90-х, то цьому присвячена половина альбому. «After Hours» явно заслуговує своєї уваги, в альбомі є так і чудові та безумно гарні композиції, так і рядові. Перших, на щастя, більше. А другі хоча не найцікавіші, но далеко не погані.


Обкладинка альбому The Weeknd «After Hours»


Українська рок-група The Hardkiss презентувала сингл зі свого майбутнього альбому на україномовну композицію «Гора». Музиканти описали композицію як пісню-легенду про останній шанс людства на виживання. Історія про планету та природу, про те, який невитравний та жахливий слід ми залишаємо після себе. Пісня вийшла серйозною, разом із кліпом навіть моторошною, вона як ніхто інший надає змогу замислитися над сьогоднішньою ситуацією в світі.
Сподіваюсь, ви знайшли дещо цікаве для себе, що принесе вам захват. Не бійтеся експериментувати, слухайте те, що хочеться вам, та не звертайте особливо увагу на думку чужих вам людей. Не відмовляйте собі в прийнятих рішеннях, та будьте щасливі.

Владислав Шаповалов

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram