Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
«Ми за праволюдяність»: студентки факультету взяли участь у медіафесті

Студентки 2-3 курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи взяли участь у третьому всеукраїнському фестивалі «Праволюдяність: Mediafest-3», що проходив із 4 по 13 вересня в онлайн-форматі. Виклики сучасності, зокрема карантинні обмеження через пандемію коронавірусу, диктують свої правила, тому тема цього заходу цілком актуальна: «COVID-19: нові виклики й можливості для прав людини та медіа в Україні».

Участь у медіафесті «Праволюдяність: Mediafest-3» – можливість для студентів удосконалити знання щодо прав людини, отримати новий досвід від спілкування з ключовими спікерами та підготувати унікальні креативні медіапродукти про гострі соціальні проблеми сучасності.

До медіафесту долучилися студентки 2 курсу – Аліна Оганезова, Олександра Манохіна та 3 курсу – Євгенія Лойтра, Ангеліна Цепак, Катерина Харченко. «Наші студенти вже не вперше беруть участь у фестивалі з праволюдяності. Ми надзвичайно задоволені цим, адже вони можуть налагодити професійні контакти, з’ясувати, якою саме проблематикою хочуть займатися. Фестиваль дає можливість відчути себе у самому інформаційному полі, випробувати свої здібності, побачити, як вміють працювати більш компетентні журналісти. Наша мета – сформувати у майбутніх журналістів уявлення про важливість праволюдяної, правозахисної проблематики у сучасній журналістиці та виховати покоління медійників, для якого права людини будуть у пріоритеті професійної діяльності», – прокоментувала участь студентів у цьому заході декан факультету Олена Андріївна Іванова.

Учасники познайомилися із кураторами від талановитої команди Real Stories Production, представниками різних громадських та волонтерських організацій, героями-спікерами. Впродовж усього заходу працювали над підготовкою медіапродуктів у командах, на які їх розподілили: «Розвиток інклюзивного суспільства», «Права дитини», «Конфлікт і права людини», «Місця несвободи» та «Рівні права чоловіків та жінок». «Я потрапила до групи, робота якої була направлена на розвиток інклюзивного суспільства. Для нашого проєкту ми зібрали велику кількість відео людей із інвалідністю; тим самим ми показали, що життя може бути яскравим, творчим, спортивним усупереч усім перешкодам. Я дуже щаслива, що взяла участь у цьому фестивалі, адже змогла познайомитись із новими людьми, а також цей фестивальний тиждень надихнув мене на подальшу плідну працю», – так прокоментувала участь у медіафесті студентка 2 курсу Олександра Манохіна.

Завдяки участі у фестивалі «Праволюдяності» студенти мають змогу зайнятися правозахисною журналістикою, отримати практичний досвід у висвітленні цієї проблематики, що є дуже важливим для журналістики та сучасного світу в цілому.

Аліна Оганезова,
прес-служба факультету

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми