Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Мирослава Гонгадзе: «Журналістика – це не робота, а покликання»

В п`ятницю, 6 вересня, до нас на факультет журналістики, реклами та видавничої справи завітала продюсерка Української редакції Всесвітньої служби «Голосу Америки» Мирослава Гонгадзе.

    Пані Мирослава розповідала студентам про свій журналістський шлях, ставлення до нової влади в Україні та ще відповідала на безліч цікавих запитань від студентів. Як потім сама зазначила продюсерка на своїй Фейсбук сторінці: «…Гарні запитання, цікава розмова. Дякую».

  Питань було безліч, але особливо з трепетом у грудях Мирослава Гонгадзе відповідала на запитання щодо України, та чи готова вона повернутися на Батькивщину. Відповідь була однозначною: «Так готова, якщо я буду тут ефективною. Поки що я для України ефективніша там, в США».

     Про її любов до рідної землі свідчить підвіска, яка прикрашає шию журналістки. Прикраса має форму тризуба, бо для Мирослави слово «воля» має неабияке значення.

   Багато говори про американську та українську журналістику, з’ясували недоліки американської, та залежність українських ЗМІ від олігархії.

   На останок Мирослава Гонгадзе зазначила, що журналістика – це не робота, а покликання. Тому якщо ви пішли в цю сферу аби заробити гроші, то краще займайтесь чимось іншим. Адже в житті так важливо займатися тією справою, яка буде приносити задоволення.

    Нагадаємо, що Мирослава закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка за спеціальністю юрист, але все життя займається журналістською діяльністю.

Бакума Олена

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми