Мирослава Гонгадзе: «Журналістика – це не робота, а покликання»

В п`ятницю, 6 вересня, до нас на факультет журналістики, реклами та видавничої справи завітала продюсерка Української редакції Всесвітньої служби «Голосу Америки» Мирослава Гонгадзе.

Пані Мирослава розповідала студентам про свій журналістський шлях, ставлення до нової влади в Україні та ще відповідала на безліч цікавих запитань від студентів. Як потім сама зазначила продюсерка на своїй Фейсбук сторінці: «…Гарні запитання, цікава розмова. Дякую».

Питань було безліч, але особливо з трепетом у грудях Мирослава Гонгадзе відповідала на запитання щодо України, та чи готова вона повернутися на Батькивщину. Відповідь була однозначною: «Так готова, якщо я буду тут ефективною. Поки що я для України ефективніша там, в США».

Про її любов до рідної землі свідчить підвіска, яка прикрашає шию журналістки. Прикраса має форму тризуба, бо для Мирослави слово «воля» має неабияке значення.

Багато говори про американську та українську журналістику, з’ясували недоліки американської, та залежність українських ЗМІ від олігархії.

На останок Мирослава Гонгадзе зазначила, що журналістика – це не робота, а покликання. Тому якщо ви пішли в цю сферу аби заробити гроші, то краще займайтесь чимось іншим. Адже в житті так важливо займатися тією справою, яка буде приносити задоволення.

Нагадаємо, що Мирослава закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка за спеціальністю юрист, але все життя займається журналістською діяльністю.

Бакума Олена