Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Назад у минуле: ретро-фестиваль у парку ім. Горького

Превью (1)

У парку імені Горького 19-20 вересня відбулася виставка ретро-автомобілів і старовинних предметів побуту.

«Ретро-Одеса – це подорож у часі та можливість доторкнутися до старої Одеси, з життєвим укладом тієї епохи, яка залишилася в пам’яті та викликає ностальгію», – пояснюють організатори. У програмі фестивалю було багато захопливих і яскравих подій. Для старшого покоління це можливість знову поринути у молодість, згадати студентські роки та перше кохання. Для молоді – дізнатися щось цікаве та спробувати себе у новій ролі.

На ретро-фестивалі було представлено старовинні меблі, вінтажну одежу, техніку, фото та ретро-іграшки. Також була організована виставка унікальних документів, журналів і газет епохи XIX-XX століття. Головною родзинкою фестивалю стала виставка ретро-автомобілів. На ній зібрали 30 марок раритетних машин: від «горбатого» запорожця до мрії покоління – форда. У рамках фестивалю було проведено «Фуд-фест», на якому всі охочі мали змогу скуштувати вуличну їжу та насолодитися джазовою музикою.

Можна довго розповідати про цей фестиваль, але варто хоча б раз у житті це побачити, аби назавжди цим «захворіти».

Чорноморець Анастасія

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний