Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Обрано претендентів на перемогу в головному вокальному конкурсі року

15 листопада в концертній залі нашого університету до дня студента відбувся півфінал щорічного вокального конкурсу «Пісня року».

По два учасники від кожного з одинадцяти факультетів та коледжу змагалися за участь у фіналі. За правилами, до фіналу повинен був пройти один представник факультету або коледжу, але судді вирішили, що окрім них ще троє конкурсантів гідні йти далі.

Одна з учасників конкурсу, студентка-першокурсниця факультету журналістики, реклами та видавничої справи Аліна Кучук розповіла про підготовку та свої враження: «Я дуже рада, що мала можливість приймати участь в такому конкурсі. Всі учасники дуже талановиті, та кожен був гідний фіналу…». Також, Аліна зазначила, що учасники ретельно готувалися та «за три дні до концерту репетирували щодня, не дивлячись на сильний холод». Дійсно, в залі було дуже холодно, на це наголосили не тільки конкурсанти, а й глядачі, ведучий і журі. Але ректор університету сповістив у своїй промові про включення опалення в найближчий час. Ця новина «зірвала», мабуть, найбільший шквал оплесків у залі.

Не дивлячись на такий «недолік», глядачі залишилися задоволені концертом. І хоча кожний приходив підтримати «свого», вже після завершення півфіналу вболівальники мали декілька фаворитів. «Виявляється, що в нашому університеті є багато гарних виконавців. Чудово, що є конкурс, на якому в них є можливість себе проявити», — розповідає студентка нашого факультету Ангеліна Цепак.

Також чимало глядачів висловили свій «респект» щодо ведучого. «Ведучий добре впорався зі своєю роботою, в залі протягом всього часу панувала чудова атмосфера» — прокоментував студент-журналіст Леонід Можегов. «Мені сподобалось, як ведучий жартував і підбадьорював зал», — зазначила також студентка нашого факультету Іванна Карабажак.

Не залишилися без уваги глядачів виступи танцювальних колективів: ансамблю народного танцю «УніверДенс», колективу «Ліберті» та сестер Льовшиних, що дійсно додало розмаїття конкурсові.

Окремої уваги потребує склад журі. Професіоналізм Івана Мічковського, Миколи Свидюка, Романа Раменєва та Наталії Ерткової ні на хвилину не ставився під сумнів. «Судді оцінювали більше, ніж об‘єктивно», — зазначає Леонід Можегов. Аліна Кучук: «Було приємно бачити в складі журі заслуженого артиста України» (1995 року Миколі Свидюку було присвоєно це звання). Але на цьому місія журі не закінчена. 20 грудня на фіналі судді визначать переможця, і одна з найголовніших культурних інтриг року буде розкрита.

 

Валерія Мазур

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми