Обрано претендентів на перемогу в головному вокальному конкурсі року

15 листопада в концертній залі нашого університету до дня студента відбувся півфінал щорічного вокального конкурсу «Пісня року».

По два учасники від кожного з одинадцяти факультетів та коледжу змагалися за участь у фіналі. За правилами, до фіналу повинен був пройти один представник факультету або коледжу, але судді вирішили, що окрім них ще троє конкурсантів гідні йти далі.

Одна з учасників конкурсу, студентка-першокурсниця факультету журналістики, реклами та видавничої справи Аліна Кучук розповіла про підготовку та свої враження: «Я дуже рада, що мала можливість приймати участь в такому конкурсі. Всі учасники дуже талановиті, та кожен був гідний фіналу…». Також, Аліна зазначила, що учасники ретельно готувалися та «за три дні до концерту репетирували щодня, не дивлячись на сильний холод». Дійсно, в залі було дуже холодно, на це наголосили не тільки конкурсанти, а й глядачі, ведучий і журі. Але ректор університету сповістив у своїй промові про включення опалення в найближчий час. Ця новина «зірвала», мабуть, найбільший шквал оплесків у залі.

Не дивлячись на такий «недолік», глядачі залишилися задоволені концертом. І хоча кожний приходив підтримати «свого», вже після завершення півфіналу вболівальники мали декілька фаворитів. «Виявляється, що в нашому університеті є багато гарних виконавців. Чудово, що є конкурс, на якому в них є можливість себе проявити», — розповідає студентка нашого факультету Ангеліна Цепак.

Також чимало глядачів висловили свій «респект» щодо ведучого. «Ведучий добре впорався зі своєю роботою, в залі протягом всього часу панувала чудова атмосфера» — прокоментував студент-журналіст Леонід Можегов. «Мені сподобалось, як ведучий жартував і підбадьорював зал», — зазначила також студентка нашого факультету Іванна Карабажак.

Не залишилися без уваги глядачів виступи танцювальних колективів: ансамблю народного танцю «УніверДенс», колективу «Ліберті» та сестер Льовшиних, що дійсно додало розмаїття конкурсові.

Окремої уваги потребує склад журі. Професіоналізм Івана Мічковського, Миколи Свидюка, Романа Раменєва та Наталії Ерткової ні на хвилину не ставився під сумнів. «Судді оцінювали більше, ніж об‘єктивно», — зазначає Леонід Можегов. Аліна Кучук: «Було приємно бачити в складі журі заслуженого артиста України» (1995 року Миколі Свидюку було присвоєно це звання). Але на цьому місія журі не закінчена. 20 грудня на фіналі судді визначать переможця, і одна з найголовніших культурних інтриг року буде розкрита.

Валерія Мазур