Одеська національна наукова бібліотека не збирається старіти

Одеська національна наукова бібліотека університету ім. І.І. Мечникова уникає стереотипу нудного закладу за допомогою сучасних технологій: електронного архіву, оцифрованих бібліотечних раритетів XVII-XVIII століть, які «на руки не видавалися» та 3-D туру бібліотекою.

Книгозбірня залишається цікавим закладом для молоді, завдячуючи креативним заходам, які на перший погляд не про «бібліотечність», але привертають чимало уваги: «Європейський тиждень цифрової грамотності», «День закоханих», «Хеллоуїн», «Ніч перед Різдвом».

Більш детально про це можна дізнатися у лонгріді випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи Катерини Малявко «Виховна робота щодо молоді в Одеській національній науковій бібліотеці».

Мазур Валерія, студентка ІІ курсу