Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Одеська національна наукова бібліотека не збирається старіти

Одеська національна наукова бібліотека університету ім. І.І. Мечникова уникає стереотипу нудного закладу за допомогою сучасних технологій: електронного архіву, оцифрованих бібліотечних раритетів XVII-XVIII століть, які «на руки не видавалися» та 3-D туру бібліотекою.


Книгозбірня залишається цікавим закладом для молоді, завдячуючи креативним заходам, які на перший погляд не про «бібліотечність», але привертають чимало уваги: «Європейський тиждень цифрової грамотності», «День закоханих», «Хеллоуїн», «Ніч перед Різдвом».


Більш детально про це можна дізнатися у лонгріді випускниці факультету журналістики, реклами та видавничої справи Катерини Малявко «Виховна робота щодо молоді в Одеській національній науковій бібліотеці».

Мазур Валерія, студентка ІІ курсу

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми