Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Одеському цирку закони не писані?

17 вересня Одеський окружний адміністративний суд заборонив Одеському цирку експлуатацію тварин, де звірям не забезпечують сприятливі умови існування. Однак вже більше 2-х місяців вердиктом Феміди нехтують.

Цирк не тільки не подав апеляцію на рішення суду, а й запустив нову програму із тигром, морськими котиками та бурим ведмедем, який занесений до Червоної книги України, тим самим  проігнорувавши рішення суду. Мова йде про шоу «Таємниці Атлантиди»,  яке проходить вже другий тиждень поспіль.

На сайті цирку розміщена  нова програма шоу, тож ніхто не приховує, що експлуатація тварин не закінчилась. Зоозахисники відвідали шоу й зафіксували використання тварин на відео.

«Цирки – це не тільки жорстоке ставлення до тварин. В Одеському цирку немає відповідних вольєрів для утримання тварин, не кажучи вже про утримання бурого ведмедя»  – заявила керівниця суспільної організації Animal SOS Odessa

Вікторія Козаченко.

За словами зоозахисників,  для того, аби тварини виповняли складні трюки їх морять голодом, застосовують фізичні покарання та електрошок ери.

«Бурі ведмеді не здатні ходити по тонкому канату та їздити на велосипеді. Неможливо їх навчити робити це без батогу та покарання»  – підкреслила зоозахисниця Юлія Ігнатенко.

Нагадаємо, 24 листопада – в день виступу трупи зоозахисники провели акцію протесту проти невиконання цирком рішення суду про заборону використання диких тварин.

Томашевська Владислава

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми