Odessa Fashion Day: як це було

001

Вже вісімнадцятий Odessa Fashion Day зібрав і приємно здивував представників магазинів і бутіків, журналістів, блогерів та всіх, хто цікавиться сферою моди. Наша редакція розповість вам про найбільш насичені дні цього заходу, що тривав з 11 до 14 жовтня.

Третій день 18th Odessa Fashion Day розпочався з показу Sophy G, який відбувся в Одеському музеї західного та східного мистецтва, але був доступний лише для гостей за спеціальними запрошеннями. Покази інших колекцій відбувалися у підземному паркінгові торгового центру. У холі фото-зони від OFD стали ідеальною декорацією для селфі, на м’якому дивані та кріслах гості могли трохи розслабитись, а зліва від проходу — придбати або ознайомитися з колекціями дизайнерів, які будуть представлені пізніше.

Третій день офіційно був «дитячим». На KidsCatwalk свої колекції представили 5 брендів: Dreams&Emotions, TANYA VASINA, PARA SOLO, MONE, Helga Habib. Звичайно, через бажання всіх маленьких дівчат бути схожими на принцес у шатах переважали дорогоцінні відтінки, легкі тканини, об’ємні фатинові юбки зефірних та пудрових тонів. Також були представлені колекції зі скромними фасонами та спокійними кольорами для повсякденного життя: на уроки в школу чи на прогулянку з друзями. Проте, варто зауважити, що на дитячих показах було зайнято менше половини місць для гостей — зал був майже порожній.

На дорослі покази стрімко увірвалася різноманітність. Класика, етно-мотиви, напівпрозорі хвилясті сукні — все це можна було побачити на показах колекцій Svetlana Sakovskaya, Bugrimatelier, ANIFRANI, Яна Степаненко, Zanna Klimova, SHABLII, Bridal Story. Зміни в світі нарешті дійшли й до нас: вже на другий план відходять «стандартні» молоді та тонкі моделі. Більшу увагу тепер привертають моделі плюс сайз або моделі у віці, яких також залучили наші одеські дизайнери.

Дивне на показах — майже відсутність сумок, аксесуарів та одноманітність взуття, хоча в цьому сезоні до таких деталей особливі вимоги: вони мають бути не лише практичними, а й запам‘ятовуватися.

Вікторія  Орлова