Одесити за чисте місто

Цього разу черговий суботник відбувся у свято осені. Провели його активісти й жителі селища Котовського у сквері Ентузіастів. Людей, які прийняли участь у суботнику було дійсно багато.

Один із організаторів заходу Юрій Дяченко розповів, що аби утягнути дітей в процес, вони підготували різноманітні майстер-класи, уроки живопису та флешмоби. Також діти приймали участь у виготовленні іграшок та сувенірів.

На суботник навіть завітав музичний ансамбль “Сонячне місто”. Наприкінці ж дня місцеві жителі та активісти висадили велику кількість дерев у сквері, в тому числі іменних.

Історія цього скверу не зовсім звична. Зелена зона парку – чотири з половиною гектара, і це єдина настільки величезна зона в усьому селищі Котовського, тому місцеві жителі борються за неї як можуть. Постійно прибирають, саджають, облаштовують дитячі майданчики, і усе це тільки за рахунок власного ентузіазму.

Варто зазначити, що у міськраді запропонували урізати ділянку парку. Місцеві почали активно протестувати. Тож зараз жителі сподіваються, що парк стане на баланс міста і міськрада приведе його до ладу так, як самі місцеві жителі не зможуть за власний рахунок.

Томашевська Влада

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram