Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Одесити за чисте місто

Цього разу черговий суботник відбувся у свято осені. Провели його активісти й жителі селища Котовського у сквері Ентузіастів. Людей, які прийняли участь у суботнику було дійсно багато.

Один із організаторів заходу Юрій Дяченко розповів, що аби утягнути дітей в процес, вони підготували різноманітні майстер-класи, уроки живопису та флешмоби. Також діти приймали участь у виготовленні іграшок та сувенірів.

На суботник навіть завітав музичний ансамбль “Сонячне місто”. Наприкінці ж дня місцеві жителі та активісти висадили велику кількість дерев у сквері, в тому числі іменних.

Історія цього скверу не зовсім звична. Зелена зона парку – чотири з половиною гектара, і це єдина настільки величезна зона в усьому селищі Котовського, тому місцеві жителі борються за неї як можуть. Постійно прибирають, саджають, облаштовують дитячі майданчики, і усе це тільки за рахунок власного ентузіазму.

Варто зазначити, що у міськраді запропонували урізати ділянку парку. Місцеві почали активно протестувати. Тож зараз жителі сподіваються, що парк стане на баланс міста і міськрада приведе його до ладу так, як самі місцеві жителі не зможуть за власний рахунок.

Томашевська Влада

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми