Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Онлайн-зустріч із факультетом журналістики, реклами та видавничої справи

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи 21-го листопада взяв участь у Дні відкритих дверей в онлайн-форматі на платформах Facebook та YouTube. У загальноуніверситетській конференції взяли участь ректор ОНУ імені І. І. Мечникова, проректори університету, керівництво приймальної комісії та декани факультетів.

До декана факультету журналістики, реклами та видавничої справи Олени Андріївни Іванової було поставлено питання стосовно переліку спеціальностей факультету, зокрема реклами та дизайну, на що вона відповіла наступне: «Факультет журналістики, реклами та видавничої справи готує усіх фахівців, які пов’язані з масовими й соціальними комунікаціями. Це ті спеціалісти, які працюють у журналістиці, пресі, телебаченні, електронних медіа. До того ж це рекламісти, піарники, спічрайтери, копірайтери та редактори – всі ті, хто займається комунікаціями й працюють з інформацією».

Розповідаючи про особливості навчання, Олена Андріївна додала, що «на нашому факультеті створені всі умови для ефективного навчання. Наявні кафедри, що спеціалізуються на пресі та редагуванні, рекламі та новітніх медіа. Крім того, на факультеті працюють як професори, доктори та кандидати наук, так і фахові працівники ЗМІ, зокрема журналісти, рекламісти та режисери».

Слід також зазначити, що при нашому факультеті працює 19 студентських редакцій, у яких студенти можуть опановувати та відшліфовувати практичні навички для майбутньої професії.

Загалом, на зустрічі обговорили питання, які надсилали абітурієнти та їхні батьки на пошту приймальної комісії та пресслужби університету, основні з них стосувалися правил прийому у 2021 році; предметів, які необхідно складати на ту чи іншу спеціальність; кількості бюджетних місць та пільг; додаткових балів та як їх можна отримати; переведення з інших внз до ОНУ імені І. І. Мечникова та стосовно курсів підготовки до ЗНО.

Нагадуємо, що за вступною кампанією 2021 року можна слідкувати на сайті Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Ольга Шукова,
пресслужба

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми