Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Особливості досліджень комунікаційних технологій сучасними медіадослідниками

Коміна Т. О.

У статті проаналізовано особливості дослідження комунікаційних технологій сучасними вітчизняними та зарубіжними науковцями, здійснено спробу віднайти базис їхніх територій в історії медіа досліджень, структуровано теорії у три смислові блоки – «консервативний», «критичний» та «інструменталістський»

ключові слова: комунікація, комунікаційні технології, соціальні комунікації, мас-медіа, медіадослідження

Комина Т. А. Особенности исследований коммуникационных технологий современными медиаисследователями

В статье проанализированы особенности исследования коммуникационных технологий современными отечественными и зарубежными учеными, предпринята попутка найти базис их теорий в истории медиаисследований, структурированы теории в три смысловых блока – «консервативный», «критический, и «инструменталистский»

ключевые слова: коммуникация, коммуникационные технологи, социальные коммуникации, масс-медиа, медиаисследования

Komina T. O. The Features of Communication Technologies Researching by Modern Researchers

In this article domestic and foreign scientists analyzed the features of researching of communication technologies, made a try to find the basis of its theory in a history of media research, structured theory in three conceptual blocks: «conservative», «critical» and «instrumentalist»

key words: communication, communication technology, social communication, mass media, media research

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми