Підробітки для студентів на літо

Літо – дивовижна пора для того, щоб відпочити, провести час із друзями або родиною. Але не треба забувати про таку можливість, як підробіток. Зараз наша редакція розповість вам про декілька робіт для студентів під час канікул.

Як правило, у студентів немає досвіду роботи, і його нікуди не візьмуть. Тим не менш, є такі вакансії, де досвід не потрібен. Усі актуальні дані були взяті з сайту robota.ua. Середня заробітна плата по місту Одеса.

Продавець-консультант. Середня ЗП – 10200 грн.

У твої обов’язки буде входити: допомагати клієнтам з вибором товарів, забезпечувати наявність товару, належним чином представленого у магазині та представляти бренд вашого магазину.

Офіціант. Ця робота важка, але водночас і прибуткова: середня ЗП – 12000 грн.

Багато ресторанів та кафе беруть навіть без досвіду роботи. Ваші обов’язки: сервіровка стола, ухвалення замовлення від гостя, допомога гостю з вибором страви і напоїв, орієнтування їх за часом приготування замовлених страв; контроль своєчасності приготування і вигляд страви перед подачею на стіл; подача замовленого блюда та розрахунок гостя. Також підтримування чистоти в залі.

Помічник баристи (барбек). Зарплатня тут невелика, але і вмінь багато не треба.

Найчастіше у кафе потрібна людина, у роботу котрої входить: ухвалення замовлення від гостя, допомога гостю з вибором страви і напоїв, орієнтування їх за часом приготування замовлених страв; контроль своєчасності приготування і вигляд страви перед подачею на стіл; подача замовленого блюда та розрахунок гостя. Ще вони відповідають за чистоту у залі.

Оператор Call-centre. Працювати можна як із офісу, так і вдома. Середня оплата праці – 12.000 грн на місяць, але розрив у зарплатні великий.

Якщо ти любиш спілкування, тобі подобається допомагати людям і ти хочеш заробляти, то ця вакансія може тобі сподобатися. У твої обов’язки входить: консультувати клієнтів, які залишили заявку на сайті, або по телефону, виконувати індивідуальний план по переговорам і продаж. Якщо ти комунікабельна людина – це буде великим плюсом.

Підприємець – це та людина, яка працює самостійно на себе. Працювати підприємцем складніше, аніж на когось, але ця робота досить прибуткова. Найчастіше молоді підприємці починають з того, що купують щось дешеве, і продають дорожче. Це може бути одяг, товари для дому, усе, що завгодно, але має бути певний попит на ці товари.

Максим Мошул, 1 курс, «reDUCKcia»