Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Піщані пляжі в бетонні ?

Напередодні купального сезону орендарі почали проводити будівельні роботи на всіх популярних пляжах міста. Крім реконструкції старих настилів на пляжах встановлюють дерев’яні настили, літні майданчики, торгові точки.

Ще до початку сезону гуляючи біля моря можна помітити, що вільного піску майже не залишилося. Аркадія займає перше місце по незаконній забудові узбережжя. Майже на кожному пляжі Аркадії ведуться ремонтні роботи.

В одному з клубів настил з металу і бетону займає 75 метрів. Такі матеріали не можна використовувати в будівництві на пляжах. Це порушення земельного та водного кодексів України. Але орендарів це не зупиняє. На узбережжі так само почали будувати готельно-бунгальний комплекс. Вже на початку сезону замість вільного пляжу для відпочиваючих буде ще один клуб і басейн.

На 16 станції великого фонтану так само почалась масштабна забудова. На самому пляжі змонтували один настил, а ось над пляжем будується черговий житловий комплекс. У паспорті будівлі зазначено, що це пансіонат сімейного типу, а в Інтернеті вже можна подивитися ціни на квартири. На сайті немає й мови про пансіонат, планується 14-поверхова будівля з гостьовим підземним паркінгом і басейном.

Для контролю курортного сезону в Одесі створили спеціальну комісію, під розпорядженням Одеського міського голови Геннадія Труханова. Завдання її представників – перевірити готовність пляжів міста Одеси до курортного сезону. У ході обстеження міських пляжів перевіряється їх санітарний стан, контролюється процес відновлення орендарями територій пляжів, а також проводиться узгодження схем дислокації орендованих ділянок.

Томашевська Владислава

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний