Піщані пляжі в бетонні ?

Напередодні купального сезону орендарі почали проводити будівельні роботи на всіх популярних пляжах міста. Крім реконструкції старих настилів на пляжах встановлюють дерев’яні настили, літні майданчики, торгові точки.

Ще до початку сезону гуляючи біля моря можна помітити, що вільного піску майже не залишилося. Аркадія займає перше місце по незаконній забудові узбережжя. Майже на кожному пляжі Аркадії ведуться ремонтні роботи.

В одному з клубів настил з металу і бетону займає 75 метрів. Такі матеріали не можна використовувати в будівництві на пляжах. Це порушення земельного та водного кодексів України. Але орендарів це не зупиняє. На узбережжі так само почали будувати готельно-бунгальний комплекс. Вже на початку сезону замість вільного пляжу для відпочиваючих буде ще один клуб і басейн.

На 16 станції великого фонтану так само почалась масштабна забудова. На самому пляжі змонтували один настил, а ось над пляжем будується черговий житловий комплекс. У паспорті будівлі зазначено, що це пансіонат сімейного типу, а в Інтернеті вже можна подивитися ціни на квартири. На сайті немає й мови про пансіонат, планується 14-поверхова будівля з гостьовим підземним паркінгом і басейном.

Для контролю курортного сезону в Одесі створили спеціальну комісію, під розпорядженням Одеського міського голови Геннадія Труханова. Завдання її представників – перевірити готовність пляжів міста Одеси до курортного сезону. У ході обстеження міських пляжів перевіряється їх санітарний стан, контролюється процес відновлення орендарями територій пляжів, а також проводиться узгодження схем дислокації орендованих ділянок.

Томашевська Владислава

Поділитися:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram