Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Польовий Микола Анатолійович

polovyiдоцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю, д.політ.н., професор

 

Курси: «Соціологія масових комунікацій», «Прикладні соціально-комунікаційні технології»

Наукові інтереси:  Проблеми прогнозування процесів розвитку теоретичної історіографії та зміни парадигм пізнання історії. Застосування методів імітаційного моделювання та формалізації в історичних та політологічних дослідженнях. Довгострокове прогнозування соціально-політичного розвитку.

Контакти:   322813@gmail.com

Години для консультацій: щоп’ятниці з 12:00 до 17:00.

автобіографія

У 1994 закінчив історичний факультет Одеського державного університету ім. І.І.Мечникова та вступив до аспірантури по кафедрі соціальних теорій Юридичного інституту Одеського державного університету ім. І.І.Мечникова.

У 1997 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за темою: «Математичні методи у дослідженні інтегральних показників соціально-економічного розвитку (на прикладі динаміки хлібних цін  у  Російській імперії другої половини XVIII – початку XX ст.)

У 2011 захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора політичних наук за темою: «Сучасні методи моделювання політичних процесів: теорія та практика застосування».

З 1995 р. по 1997 р. працював на кафедрі соціальних теорій Юридичного інституту Одеського державного університету ім. І.І.Мечникова.

З 1998 р. по 2016 р. працював на кафедрі соціальних теорій Одеської національної юридичної академії (з 2010 р. – Національний університет «Одеська юридична академія»): з 1995 р. – асистентом, з 1998 р. – старшим викладачем, з 2001 р. – доцентом, а з 2012 – професором.

З вересня 2016 р. – професор кафедри політології та державного управління Донецького національного університету імені Василя Стуса (м.Вінниця)

 

Наукові публікації: понад 120 публікацій. В тому числі 2 монографії та понад 60 статей у фахових виданнях.
Монографії:

Прогнозирование смены парадигм исторического познания: поиск метода. – Одесса: Фенікс, 2010. – 168 с.

Польовий М. А. Політичні процеси: теорія та практика моделювання. – Одеса : Фенікс, 2011. – 288 с.

Деякі статті:

Polovyi M. Peculiarities of transitive changes during national liberation struggle of 1917-1921 in Ukraine / M. Polovyi, D. Gadgieva // Evropský politický a právní diskurz. – 2016. – Vol. 3. – Iss. 2.

Polovyi M. Synergetic modification of J. Davies’ model for simulation of “sudden” formation of protest activity / M. Polovyi, D. Gadgieva // Athenaeum. – 2015. – Vol. 48.

Polyvovyy N. Simulation Modeling of Political Instability and Maydan of 2013/2014 in Ukraine // European Journal of Transformation Studies. – 2014. – Vol. 2, suppl. 1.

Польовий М.А. Джерела сучасного політичного тероризму в демократичних режимах / М.А. Польовий // Українська наука: минуле, сучасне, майбутнє. – Тернопіль, 2014. – Вип. 19. Ч.1. – С.319-327.

Польовий М.А.Формування глобального громадянського суспільства як чинник розвитку терористичної активності в глобалізованому світі / М.А. Польовий // Актуальні проблеми політики : зб. наук. пр. / гол. ред. С. В. Ківалов ; відп. за вип. Л. І. Кормич. – Одеса : Фенікс, 2015. – Вип.56. – С.122-129.

 

 

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний

Студентські газети – результат колективної роботи майбутніх журналістів

На факультеті журналістики, реклами та видавничої справи викладають дисципліну, що направлена на відточення студентами практичних навичок володіння словом, – журналістську майстерність. На цих заняттях студенти

Осінь по-карпатськи

Карпати – багата культурна історія, збирання ягід та грибів, катання на лижах і сноуборді, риболовля, купання в гірських річках і просто естетична насолода краєвидами. Ми