Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

«Пуститися берега» чи «Breaking Bad» знову повертається на екран!

Нещодавно на YouTube каналі Netflix бувопублікований трихвилинний трейлер фільму «Шлях: Пуститися берега», щовикликало бурхливу реакцію у фанатіводнойменного серіалу.

За весь час серіал отримав безліч нагород, а також прихильність глядачів, якіспостерігали за розвитком історії з самого початку. Фільм був анонсований за декількамісяців до виходу, про зйомки ніхто не повідомляв. 

Гарною новиною є те, що Вінс Гілліган був і залишається сценаристом та режисеромвсієї саги серіалу, так само, як і фільму. Питанням залишається одне: чи буде зновув головній ролі Брайан Кренстон, що гравУолтера Уайта? 25 червня 2019 року на сторінці Кренстона був опублікований пост з підписом “Soon”, що небезпідставновикликало інтерес та обговорення в інтернеті, проте точних коментарів відтворців фільму або ж складу знімальногомайданчика про роль актора в серіалінемає. Цілком можливо, він буде в сценах з минулим, але допоки невідомо.

Нагадаємо, що 2014 року серіал «Пуститисяберега» потрапив до «Книги рекордівГіннесса», як серіал з найвищим рейтингом на сайті «Metacritic» (99 з 100). Останнюсерію фінального сезону подивилися 10,3 млн. глядачів. До цього серіал не перевищував позначку навіть в 7 млн. переглядів.

Поділитися:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Логотипи студентських редакцій:

Соціальні мережі
Інші публікації

Діалог культур: про зустріч студентів факультету журналістики, реклами та видавничої справи з Послом Канади в Україні

Студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи відвідали лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні — Лариси Ґаладзи. Зустріч пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom. На зустрічі також були присутні студенти з інших факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова. Модерував захід кандидат політичних наук, доцент Володимир Дубовик.

Один у полі (не) воїн: про майбутнє конструктивної журналістики в Україні

Професія журналіста як об’ємна складна геометрична фігура: має багато аспектів, сторін та кутів… Це усвідомлюють студенти факультету журналістики, реклами та видавничої справи, тому займають активну позицію, стежать за трендами сучасної журналістики і у навчальний, і у вільний від занять час. Саме тому 13 квітня за сприяння керівництва та викладачів факультету вони долучилися до лекції «Конструктивна журналістика: як перестати писати тільки погані новини?», організатором якої стала Комісія з журналістської етики. Ключовим спікером був Віктор Пічугін, заступник головного редактора медіагрупи «Накипіло», голова Громадського телебачення Харкова

Знайомство з факультетом журналістики, реклами та видавничої справи в онлайн-форматі

Є така весняна традиція на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи – запрошувати на зустріч абітурієнтів. От і цього разу 27 березня 2021 року відбувся День відкритих дверей, щоправда, в онлайн-форматі на платформі Zoom. У зустрічі взяли участь декан факультету Олена Андріївна Іванова, заступник декана з навчальної роботи Інна Валеріївна Лакомська, старші викладачі Сергій Володимирович Азєєв та Аліна Олегівна Червінчук.

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова оголошує про проведення конкурсу студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

До участі у конкурсі запрошуються студенти І, ІІ, ІІІ та ІV курсів факультету журналістики, реклами та видавничої справи ОНУ імені І.І. Мечникова, які створюють власний