«Пуститися берега» чи «Breaking Bad» знову повертається на екран!

Нещодавно на YouTube каналі Netflix бувопублікований трихвилинний трейлер фільму «Шлях: Пуститися берега», щовикликало бурхливу реакцію у фанатіводнойменного серіалу.

За весь час серіал отримав безліч нагород, а також прихильність глядачів, якіспостерігали за розвитком історії з самого початку. Фільм був анонсований за декількамісяців до виходу, про зйомки ніхто не повідомляв.

Гарною новиною є те, що Вінс Гілліган був і залишається сценаристом та режисеромвсієї саги серіалу, так само, як і фільму. Питанням залишається одне: чи буде зновув головній ролі Брайан Кренстон, що гравУолтера Уайта? 25 червня 2019 року на сторінці Кренстона був опублікований пост з підписом “Soon”, що небезпідставновикликало інтерес та обговорення в інтернеті, проте точних коментарів відтворців фільму або ж складу знімальногомайданчика про роль актора в серіалінемає. Цілком можливо, він буде в сценах з минулим, але допоки невідомо.

Нагадаємо, що 2014 року серіал «Пуститисяберега» потрапив до «Книги рекордівГіннесса», як серіал з найвищим рейтингом на сайті «Metacritic» (99 з 100). Останнюсерію фінального сезону подивилися 10,3 млн. глядачів. До цього серіал не перевищував позначку навіть в 7 млн. переглядів.